Reklama
Reklama

Gąsiewska i Zdrójkowski długo od siebie nie odpoczęli. Co za wieści

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez jakiś czas byli parą, która nie widziała świata poza sobą. To się jednak zmieniło prawie trzy lata temu i od tego czasu starali się siebie unikać. Teraz jednak znów przyjdzie im się częściej widywać.

Głośne rozstanie Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego

Gąsiewska i Zdrójkowski poznali się na planie "Rodzinki.pl" i po jakimś czasie połączyło ich uczucie. Para zaczęła pokazywać się razem na salonach, udzielali wspólnych wywiadów. Sielanka trwała około dwa lata, aż pewnego dnia w sieci ukazały się zdjęcia Wiktorii w objęciach tancerza Jakuba Lipowskiego.

To wówczas wyszło na jaw, że para najprawdopodobniej nie jest już razem. Wiktoria Gąsiewska wówczas potwierdziła na swoim profilu na Instagramie, że faktycznie się rozstali. Adam Zdrójkowski jednak wydawał się nieco zdziwiony sytuacją i przede wszystkim przygnębiony.

Reklama

Po tym wydarzeniu oboje odobserwowali swoje profile na Instagramie i robili wszystko, by na siebie nie wpaść. Nie zawsze było to możliwe, gdyż uczestniczyli we wspólnych projektach zawodowych, które wymagały od nich obecności w tym samym miejscu i tym samym czasie.

Gąsiewska i Zdrójkowski znów się spotkają

Wygląda na to, że ich relacje po dość chłodnym okresie nieco się polepszyły. Na tyle, że oboje zdecydowali się wziąć udział w kolejnym wspólnym projekcie.

Mowa o programie "Algorytm miłości", który ma mieć premierę jeszcze w tym roku. Nie ma się jednak co łudzić, że do siebie wrócą.

Wiktoria Gąsiewska od kilku miesięcy jest ze wzajemnością zakochana w Jasperu Sołtysiewiczu, Adam Zdrójkowski z kolei w wakacje był widywany u boku niejakiej Sandry. Nie wiadomo wprawdzie, czy ten związek nadal istnieje, natomiast pewne jest, że aktor życzy Wiktorii Gąsiewskiej jak najlepiej.

"Nic nowego nie powiem. Trzymam kciuki za Wiktorię, tak jak zresztą zawsze trzymałem" - wyznał jakiś czas temu w rozmowie z "Party".

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska urządza swoje pierwsze mieszkanie. Gwiazda "Rodzinki.pl" narzeka na koszty 

Adam Zdrójkowski pokazał zdjęcia nowej dziewczyny, Sandry z Zielonej Góry

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zakochali się w sobie w pracy. Rozstanie przebiegło burzliwie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama