Reklama
Reklama

Gąsiewska bardzo przeżyła rozstanie. Dopiero teraz to wyjawiła! Miała na myśli Zdrójkowskiego?

Wiktoria Gąsiewska dopiero teraz otworzyła się na temat bolesnego epizodu w swoim życiu, jakim było rozstanie z chłopakiem. Jak dotąd jej jedynym znanym partnerem był Adam Zdrójkowski. Można więc wysnuć wniosek, że to jego ma na myśli. Co wyznała?

Wiktoria Gąsiewska w show-biznesie funkcjonuje od najmłodszych lat. Zna więc jego tajniki i zapewne jest przyzwyczajona do plotek na swój temat. Ostatnio głośno było o jej rzekomym związku z włodarzem FAME MMA, Wojtkiem Golą. Para była kilka razy widziana razem i niemal pewne było, że tych dwoje ma się ku sobie. Ostatecznie jednak Wiktoria Gąsiewska zdementowała informacje jakoby mieli być parą. Stwierdziła, że Wojtek Gola jest po prostu jej kumplem, a ona pozostaje singielką.

Reklama

Gąsiewska ma też za sobą kilkuletni związek z Adamem Zdrójkowskim, który zakończył się głośnym rozstaniem. Kiedy wszyscy myśleli, że wciąż są razem, Gąsiewska została przyłapana w objęciach tancerza Jakuba Lipowskiego. Wówczas pojawiły się oskarżenia, że zdradza Zdrójkowskiego. Wywołana do tablicy oświadczyła, że tak naprawdę rozstali się jakiś czas wcześniej. Co prawda on sam sprawiał wrażenie, jakby było nieco inaczej, jednak koniec końców chyba nie żywią do siebie aż tak dużej urazy.

Gąsiewska przerwała milczenie na temat rozstania!

Teraz Wiktoria Gąsiewska otworzyła się właśnie na temat swoich związków. Okazuje się, że bardzo cierpiała po rozstaniu, a właściwie rozstaniach, bo, jak sama wyznała, w związkach była przez osiem lat. Ten ze Zdrójkowskim trwał zdecydowanie krócej.

"Wiesz, jak miłość odchodzi, to zawsze się cierpi. Myślę, że to nie jest etap, kiedy chciałabym zaczynać coś nowego, ale miłość, jak sam wiesz, przychodzi nieoczekiwanie, ja się totalnie nie zamykam.  (...) Jestem singielką, ale jest to fajny czas, bo w związkach byłam przez osiem lat i ciągle komuś poświęcałam ten czas, zapominając o sobie. Teraz odzyskuję siebie i mam czas dla siebie, a nie po pracy pędzę do kogoś i myślę, co ta osoba chciałaby robić, bądź co myśli" - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Jak sama stwierdziła, bała się, że będzie miała opory przed zaangażowaniem w nowy związek. Stara się jednak myśleć pozytywnie i patrzy z nadzieją w przyszłość.

"Miłość jest przepiękną sprawą i nie można się przed nią wzbraniać" - mówi Plotkowi.

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska po "Tańcu z gwiazdami" pokazała bieliznę w szalonym tańcu

Wiktoria Gąsiewska chce doświadczeniem podbić filmówkę

Rosja ratuje budżet. Kto będzie musiał zapłacić?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy