Reklama

Reklama

Reklama

Foremniak z nowym partnerem zablokowała ulicę w Warszawie. Kawa była ważniejsza...

Małgorzata Foremniak (55 l.) tak bardzo potrzebowała kofeiny, że razem z nowym partnerem zaparkowała swoim Volvo w niedozwolonym miejscu... blokując jedną z warszawskich ulic. To jednak nie wszystko. Autobus cierpliwie czekał, aż aktorka wyprowadzi swojego pupila na trawę. Całe szczęście, że cała akcja trwała co najwyżej kilka minut.

Małgorzata Foremniak złamała przepisy i zablokowała ulicę

Małgorzata Foremniak tym razem nie dała swoim fanom dobrego przykładu. Gwiazda zaparkowała eleganckim, czarnym Volvo w niedozwolonym miejscu i zablokowała jedną z ulic w Warszawie.

Aktorka najpierw wyprowadziła swojego pupila na spacer, przeskakując drewniane ogrodzenie i wchodząc butami na trawę, a po wszystkim wzięła pieska na ręce i zapakowała go do porzuconego na środku jezdni samochodu.

W tym czasie jej przyjaciel wyszedł kupić im coś smacznego. Autobus musiał cierpliwie poczekać, ponieważ kawa okazała się ważniejsza. Na szczęście niefortunna akcja trwała zaledwie kilka minut.

Reklama

Przypominamy, że zasady ruchu drogowego dotyczącą w takim samym stopniu artystów i celebrytów. Co więcej, od nowego roku w życie weszły przepisy, które mogą narazić kierowców na spore straty finansowe.

Czyżby motyle w brzuchu sprawiły, że aktorka nie zauważyła znaku i zupełnie zapomniała o kodeksie drogowym?

Spójrzcie, co tam się działo...

Zobacz też:

Johnny Depp błagał Amber Heard, aby dźgnęła go nożem. Padł ofiarą przemocy?

Bartłomiej Topa pomstuje na papieża Franciszka. "Czuję wielki wstyd za człowieka"

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy