Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Foremniak ma nowego faceta?

Nie chce, by media przeszkodziły jej w drodze do szczęścia.

Związek Małgorzaty Foremniak (45 l.) z Rafałem Maserakiem (28 l.) nie był dla aktorki łatwy. Media śledziły i komentowały każdy krok tej pary. Ostatecznie uczucie nie przetrwało próby czasu. Zaraz po rozstaniu z tancerzem aktorka, pytana o swoje uczucia, twierdziła, że na razie nie potrzebuje partnera.

Reklama

Mijały kolejne dni, miesiące i wszystko wskazywało na to, że Foremniak postanowiła na nową miłość po prostu poczekać. Skupiła się głównie na pracy na planie filmowym oraz roli jurorki w telewizyjnym show "Mam talent".

Częściej pokazywała się za to w towarzystwie swoich dzieci, głównie córki Oli, której ojcem jest nieżyjący już pierwszy mąż aktorki Tomasz Jędruszczak, oraz Mileny i Patryka, adoptowanych z drugim mężem Waldemarem Dzikim (aktorka rozwiodła się z nim w ubiegłym roku).

Ostatnio jednak mamy kolejny życiowy przełom! U boku aktorki pojawia się pewien nieznajomy. Co więcej, ta znajomość trwa przynajmniej kilka miesięcy. Pierwsze ich wspólne zdjęcia pojawiły się już w lipcu.

Potem był jeszcze wrześniowy spacer. Teraz zakupy w centrum handlowym. Jednak Małgorzata Foremniak, nauczona poprzednimi doświadczeniami, najwyraźniej ukrywa swoją nową znajomość.

Stara się jak najmniej rzucać w oczy. Czy to coś więcej? Sekret zapewne wkrótce się wyjaśni...

MJ

nr 44/2012

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | partner | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje