Reklama
Reklama

Filip Chajzer szybko się zakochał, zaręczył i pożałował... Teraz wydał oświadczenie

Filip Chajzer nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów, ale tylko i wyłącznie dzięki swojej zdolności do pakowania się w kłopoty. Dziś internet obiegła informacja, że Filip rozstał się z narzeczoną. Czy to prawda? Prezenter TVN odniósł się do plotek. Oto, co powiedział.

Filip Chajzer szybko się zakochał, zaręczył i pożałował...

Filip Chajzer nie miał szczęśliwego rozpoczęcia 2023 roku. W wyniku wdepnięcia w kieliszek po winie, musiał odpoczywać w domu. Na szczęście mógł liczyć na pomoc swojej młodej narzeczonej, Julii, którą poznał przez internet i szybko ze sobą zamieszkali. Równie szybko Filip postanowił oświadczyć się 25-latce na Dominikanie i... szybko tego pożałować.

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną?

Dziś internet obiegła wieść o rozstaniu Chajzera z narzeczoną. Serwis "Pudelek" dostał rzekomo potwierdzoną informację o rozstaniu dziennikarza "Dzień dobry TVN" z Julią, ponieważ zorientował się, że ich związek zbyt szybko wszedł na poważniejszy etap.

Reklama

"Filip i Julia rozstali się w sylwestra w niezbyt przyjaznej atmosferze (...) Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie" - przekazał informator Pudelka.

Według informatora, Filip żałował tego, że pośpieszył się z zaręczynami, zwłaszcza, że media się o tym szybko dowiedziały. Obecnie miało mu być głupio wycofywać się z tego związku ze względu na dbanie o swój wizerunek.

Filip Chajzer odnosi się do plotek. Wydał stanowcze oświadczenie o narzeczonej

Jak się okazuje, tabloid postanowił zrobić burzę w szklance wody. Z Filipem skontaktował się "Fakt", aby potwierdzić u źródła informację o rozstaniu. Jak zareagował na to Chajzer?

Skwitował krótko: "Ucinam te wszystkie spekulacje. To nieprawda" - stanowczo się wypowiedział.

Ktoś tu chyba źle życzy Filipowi...

Zobacz też:

Filip Chajzer z nową ukochaną raczą się winem i bawią się z psami. Noga go już nie boli? (ZDJĘCIA)

Zygmunt Chajzer o wybrykach swojego syna. Ależ go podsumował!

Filip Chajzer epatuje burżujskim życiem. Mazurska willa na miarę oligarchy

Kolejne zmiany w życiu Filipa Chajzera. Gdzie się teraz podzieje?

Magda Gessler i Filip Chajzer pokłócili się w "DDTVN". Nie do wiary, o co...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy