Reklama
Reklama

"Farma": Ludzie skoczą sobie do gardeł! Takich scen jeszcze nie było

Już dzisiaj o 20:00 na antenie Telewizji Polsat kolejny odcinek programu "Farma"! Ostatnio atmosfera między uczestnikami jest mocno napięta. Dochodzi do konfliktów i awantur. Poprzednie zadanie nie zostało wykonane poprawnie i rolnik Szymon musiał zabrać ze sobą nagrodę, którą było długo wyczekiwane mięso.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Na farmie pojawi się Ilona Krawczyńska, co zazwyczaj oznacza, że będzie się działo. Jakie wieści przekaże prowadząca? Będzie miała ważną wiadomość dla Farmera Tygodnia.

W gospodarstwie pojawili się ostatnio nowi uczestnicy. Farmerzy nie byli tym zachwyceni i okazali im swoją niechęć. Czy Viki i Bartek poskarżą się na mieszkańców farmy? Jakie mają odczucia po pierwszej nocy? 

Awantura między dziewczynami

Reklama

W poprzednim odcinku między Kingą a Viki doszło do ostrej wymiany zdań. Dziewczyny nie pałają do siebie sympatią. Kinia postanowiła jednak pojednać się z nową farmerką i wyciągnęła do niej rękę. Jednak, czy to był dobry ruch? Niektórzy wątpią w szczerość Viki. 

Farmer Tygodnia porażką?

W gospodarstwie zapanował chaos i nikt nie wie, co ma robić. Karol dostał reprymendę i ma wziąć się do roboty. Stanie przed wielkim wyzwaniem i... rozdrażnionymi farmerami. Jego rządy nie podobają się mieszkańcom, czemu dadzą wyraz. 

Przed uczestnikami nowe zadanie do wykonania. Gdy zobaczą, co mają zrobić, na ich twarzach początkowo pojawi się uśmiech. Co ich czeka? Tego dowiemy się dziś wieczorem w nowym odcinku!

Nowe odcinki programu "Farma" od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji Polsat i na PolsatGo.pl

Farma #NEWS

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

***

Nowi uczestnicy na gospodarstwie! Szykuje się rewolucja?

Iza nie szczędziła w pożegnalnym liście słów! Oberwało się innym!

Nowi uczestnicy! Co na to farmerzy? Ich miny mówią wszystko!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma" | Marcelina Zawadzka | Ilona Krawczyńska | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy