Reklama

Reklama

Reklama

"Farma" - Nowi uczestnicy na gospodarstwie! Szykuje się rewolucja?

16. odcinek programu "Farma" właśnie dobiegł końca! To w tym odcinku poznaliśmy nowego farmera tygodnia i... nowych uczestników! Na farmie pojawiły się dwie nowe osoby. Niestety nie zostały zbyt ciepło przyjęte.

Poniedziałek na farmie był dniem powitań. To właśnie w nocy, wraz z rozpoczynającym się czwartym tygodniem zmagań, krowa Balbina wydała na świat długo wyczekiwanego cielaczka. Łzom wzruszenia, gratulacjom i refleksjom na temat tajemnicy życia nie było końca, a instynkt rodzicielski u farmerów wziął górę nad zmęczeniem.

"Farma" - Odcinek 16. Nowy farmer tygodnia

Później było już nieco mniej wzruszająco... Na farmie pojawiły się prowadzące i przyniosły wiadomość, która została przywitana z dużo mniejszym entuzjazmem niż cielak. Po swoim odejściu Iza napisała list, a w nim wskazała nowego farmera tygodnia, Karola Da Costę. 

Reklama

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się absolutnie nikt.

Farmerzy przecież już od jakiegoś czasu narzekają na brak zaangażowania i chęci do pracy u 31-latka. Po krótkiej odprawie z nowym liderem farmerzy ustalili.. nic i bez oficjalnego podziału obowiązków rozeszli się. Autorytet Karola podważyła nawet krowa Tosia, która wyszła z obory i w głębokim poważaniu miała prośby i działania swojego opiekuna.

Gdy kurz po Radzie Farmy opadł, nowy farmer tygodnia musiał zmierzyć się z prawdziwie śmierdzącą sprawą, która może dać mu spore pole do popisu. Rolnik Szymon wyznaczył nowe zadanie tygodnia. Farmerzy muszą przygotować pole zaczynając od rozrzucenie obornika, a następnie ręcznie zasadzić żyto. 

Na wykonanie zadania mają 24 godziny. Do pracy nowy lider musi wyznaczyć 4 osoby. Wybrał Zimę, Kubę "Wojnę", Tomka i siebie. Ta decyzja nie spodobała się Rafałowi, który także chciałby uczestniczyć w pracy na polu. 

Wymagające zadanie nie było jednak ostatnią niespodzianką tego dnia. W gospodarstwie pojawili się nowi uczestnicy - Viki i Bartek. Farmerzy nie starali się nawet ukryć zaskoczenia i braku entuzjazmu z takiego obrotu sprawy. 

Takiego samego zdania była cała grupa. Okazuje się, że gdy na horyzoncie pojawia się wspólny wróg dotychczasowe niesnaski idą w zapomnienie. A jakie były pierwsze wrażenia nowych farmerów? 

Jak Viki i Bartek odnajdą się w programie? Czy konflikty na farmie urosną w siłę?

Oglądaj program "Farma" już jutro o 20.00 na antenie Telewizji Polsat.

Nowe odcinki "Farma" można oglądać bezpłatnie również na stroniepolsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Farma". Nowi uczestnicy! Co na to farmerzy? Ich miny mówią wszystko!

"Farma": Nieoczekiwany zwrot akcji. Kto musiał pożegnać się z programem?

Agata Rubik o powiększeniu rodziny. "Szkoda takich genów"

Artur Borkowski nie żyje. Były redaktor naczelny "Kuriera Lubelskiego" miał 64 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy