Reklama
Reklama

Fani zepsuli Edycie Górniak urodziny! Powstała kłótnia

Edyta Górniak (49 l.) nie wytrzymała i wdała się w kłótnię z internautami. Jej odpowiedzi nieco niepokoją...

Edyta Górniak dokładnie 14 listopada świętowała swoje 49. urodziny. Gwiazda od jakiegoś czasu jest w stałym kontakcie z fanami, dlatego wszystkimi odczuciami z tego wyjątkowego dnia postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Nie ukrywała, że wręcz zalała ją fala życzeń, a jedyny syn Allan sprawił jej przemiłą niespodziankę. 

Edyta Górniak kłóci się z fanami

Na Instagramie 17-latka pojawiło się wspólne zdjęcie ze sławną mamą. Na fotografii widzimy, jak Allan całuję Edytę w czoło. Zdjęcie rozczuliło wielu fanów, którzy zasypali Edytę miłymi komentarzami.

Niestety pojawili się też tacy, którzy postanowili zakpić z ostatnich wypowiedzi diwy. Chodziło o słowa, którymi skomentowało święto Halloween. Jej zdaniem kojarzy się ze słowem hell, a więc z piekłem.

Reklama

Edyta Górniak zdecydowała się odpowiedzieć fance i tym samym rozpoczęła lawinę komentarzy.

Nas zastanawia tylko fakt, czy aby na pewno taka wymiana zdań jest na miejscu. Szczególnie że odpowiedzi Górniak nieco niepokoją. 

Zobacz też:

Syn Edyty Górniak świętuje urodziny mamy. Opublikował urocze zdjęcie

Edyta Górniak: Oto największe skandale z jej udziałem

Agnieszka Woźniak-Starak o poważnej chorobie! Szokujące wyznanie!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy