Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Facet" Górniak przerywa milczenie na temat ich relacji!

Domniemany partner Edyty Górniak (46 l.), Tomasz Mazurkiewicz, odniósł się do pogłosek na temat rzekomego związku z piosenkarką.

Kiedy kilka miesięcy temu w prasie pojawiły się zdjęcia diwy i tajemniczego przystojniaka, którym okazał się były piłkarz, Tomasz Mazurkiewicz, media jednoznacznie orzekły, że to jej nowy partner.

Reklama

Edyta Górniak długo nie komentowała tych doniesień, przez co wszyscy utwierdzili się w przekonaniu, że faktycznie jest w nowym związku.

Jak się jednak okazało, z Mazurkiewiczem łączy ją jedynie przyjaźń, co wyznała jakiś czas temu w rozmowie z naszym reporterem.

"Jesteśmy w wielkiej przyjaźni i bardzo życzliwej relacji. Spędziliśmy razem święta, rodzice Tomka wspaniale nas ugościli, traktują mojego syna jak własnego wnuka" - powiedziała wówczas.

Teraz milczenie na temat ich relacji przerwał Mazurkiewicz. W rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" podtrzymał wersję Edyty Górniak.

"Nigdy nie potwierdziliśmy, że jesteśmy parą. Mówiliśmy tylko, że staliśmy się sobie bardzo bliscy. Nic się nie zmieniło w tej kwestii" - powiedział.

Co ciekawe, tygodnik dodaje, że Mazurkiewicz wcale jednak nie oponował, gdy dziennikarze gazety życzyli mu, by ta przyjaźń przerodziła się w miłość...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Tomasz Mazurkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje