Reklama
Reklama

Ewa Wachowicz szczęśliwie zakochana. Kulisy jej związku ze Sławomirem Kowalewskim

Ewa Wachowicz unika mówienia o sferze prywatnej. Przez bardzo długi czas ukrywała, że jest w związku. Kiedy wraz z ukochanym pojawiła się na salonach, wywołała prawdziwą sensację! Jak dziś wiedzie jej się w życiu uczuciowym? Jeden z tygodników spotkał dziennikarkę i jej partnera na wycieczce w Sopocie. I opisał kulisy tej pięknej miłości.

Małżeństwo Ewy Wachowicz i Przemysława Osuchowskiego przez długi czas było uważane za niezwykle udane. Para doczekała się córki, Aleksandry. Wydawało się, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. I pewnie byli, aż do czasu...

Ich przyjaciele na łamach prasy wspominali, że para była w sobie "zakochana do szaleństwa". Zresztą to właśnie dziennikarz wprowadził wówczas świeżo upieczoną Miss Polonia na salony. Wspierał ją, gdy została rzeczniczką rządu Waldemara Pawlaka. 

Ewa i Przemek założyli też firmę produkcji telewizyjnej, która wyprodukowała m.in. "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza". Zdawało się, że wszystko układa się znakomicie.

Wieść o rozwodzie Wachowicz i Osuchowskiego była szokiem dla opinii publicznej i znajomych pary. Spekulowano o powodach rozstania. 

Ewa Wachowicz znów zakochana

Reklama

Po rozwodzie dziennikarka miała być w kilku związkach, lecz niechętnie wypowiadała się na ten temat publicznie. Zresztą do tej pory raczej stroni od omawiania związku na łamach prasy. 

Wachowicz związana jest z dziennikarzem, Sławomirem Kowalewskim. Łączy ich nie tylko gorące uczucie, ale też wspólne pasje: wspinaczka wysokogórska, żeglarstwo i podróże. 

Ostatnio fotoreporter "Życia na gorąco" spotkał zakochanych na wycieczce w Sopocie.

Kulisy związku Ewy Wachowicz i Sławomira Kowalewskiego

Był czas, że para ukrywała swój związek przed światem. Wywołali prawdziwą sensację, gdy cztery lata temu pojawili się razem na salonach, przy okazji premiery "Miasta skarbów".

Według medialnych doniesień spotykają się od 2015 roku. Ponoć była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani mieli zamieszkać razem w domu Ewy na krakowskiej Woli Justowskiej po zaledwie kilku miesiącach znajomości.  

Jak czytamy w najnowszym wydaniu "Życia na gorąco", para chętnie wyjeżdża też razem do domu rekreacyjnego Wachowicz w Tatrach. To właśnie tam spędzili trudny czas pandemii. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy