Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Minge zaskoczona ceną masła. Tak drogo jeszcze nie było. „O cenę chleba nawet nie pytałam”

Ewa Minge postanowiła spędzić urlop w Polsce i to nie w luksusowym hotelu w Juracie czy ekskluzywnym spa w górach. Projektantka wybrała się w swoje rodzinne strony. Jedyne, co ją zaskoczyło, to… ceny w miejscowych sklepikach. Widząc wysoką cenę masła, o koszt chleba bała się w ogóle zapytać.

Ewa Minge na swojskich wakacjach

Wakacje to okres, gdzie osoby znane pokazują zdjęcia z zagranicznych wyjazdów, często  do egzotycznych zakątków świata. Ewa Minge tym razem postanowiła zostać w Polsce, choć, jak zarzeka się w poście na Instagramie, "nie jest to podyktowane brakiem alternatyw", a chęcią powrotu do wspomnień z dzieciństwa.

Ostatnio Ewa Minge wybrała się Mielna, gdzie chwaliła "Kowalskich", a później do rodzinnego Wierzchowa, zwanym przez nią San Wierzchowem, gdzie w dzieciństwie spędzała miłe chwile z rodzicami, dziadkami, wujkami i kuzynostwem. Przemierzając swoje rodzinne strony napotkała jednak na niemałe zaskoczenie. Gdy wybrała się do miejscowego spożywczaka, okazało się, że ceny tam są dość wygórowane.

Reklama

Ewa Minge zaskoczona ceną masła

Nie jest tajemnicą, że szalejąca w kraju inflacja daje się we znaki wielu Polakom. Ewa Minge, choć z pewnością może sobie pozwolić na wiele luksusowych dóbr, również zwraca uwagę na ceny produktów na sklepowych półkach. Kiedy zobaczyła, że masło w sklepie w jej rodzinnym Wierzchowie kosztuje aż 12 zł, tak się przeraziła, że o cenę chleba bała się już nawet zapytać. Nie zniechęciło jej to jednak do dalszych zakupów i oprócz masła i chleba dorzuciła dodatki na kanapki - konserwę i pasztet. Dużo ważniejszy dla niej bowiem jest smak dzieciństwa.

Jak sama przyznała, i tak było cudnie, bo "było jak kiedyś". Na koniec pokusiła się o radę dla swoich fanów.

Zobacz też:

Renata Kim odpowiedziała na zarzuty w sprawie mobbingu

Pracownik "Newsweeka" ujawnia: nie tylko Lis, Renata Kim też zastraszała

Piasek zdradza kulisy rozstania z TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy