Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Minge zaprojektuje suknię ślubną Rozenek?

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) wybrała już projektantkę, która uszyje dla niej wymarzoną suknię ślubną. Ten zaszczyt spotkał Ewę Mingę (47 l.), z którą narzeczona Majdana współpracowała już wcześniej.

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy dzień dla Radzia Majdana i Lady Rozenek. Choć data ich ślubu nie jest jeszcze znana, plotkuje się, że narzeczeni już całkiem niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Reklama

Wskazują na to m.in. wzmożone działania organizacyjne. Zakochani oraz ich przyjaciele robią wszystko, aby ten wielki dzień był niezapomniany dla nowożeńców.

Okazuje się również, że Małgosia ma już za sobą najważniejszą decyzję. Jak podaje magazyn "Flesz", Rozenek wybrała już projektantkę, która uszyje dla niej wymarzoną i zapierającą dech w piersiach suknię.

Ten zaszczyt spotkał Ewę Mingę, na której barkach spocznie przygotowanie perfekcyjnej kreacji dla Lady Małgosi. Przypomnijmy, że panie współpracowały już ze sobą. Ewa Minge była bowiem autorką kreacji, którą Rozenek założyła na Bal Dziennikarzy.

Teraz ich wspólna praca przebiega równie owocnie. Magazyn "Flesz" twierdzi, że obie panie są zachwycone sobą nawzajem. Szczególnie Minge nie może przestać wyliczać zalet swojej klientki.

"(...) Małgosia jest odważną, piękną i świadomą siebie kobietą. Może drażnić innych, bo ma perfekcyjną figurę i przepiękne rysy twarzy. Na żywo nie można oderwać od niej oczu. Jest idealnym materiałem na światową gwiazdę, a to w naszej, trochę zaściankowej rzeczywistości, może budzić zazdrość" - czytamy na łamach magazynu.

Ponoć Lady Gocha zdecydowała już, jaka ma być jej wymarzona kreacja. Narzeczona Majdana chce, żeby suknia była pozbawiona zbędnych ozdób. Poza tym ma być biała, długa i prosta.

Myślicie, że Rozenek przyćmi swoją kreacją suknię ślubną Szulim? Mamy przeczucie, że "prezesowa" z pewnością będzie robiła wszystko, aby to jej ślubie było głośniej.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge | Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje