Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Minge oskarżana o pracę w seks-biznesie. Padły mocne słowa

Ewa Minge (55 l.) została posądzona o pracę w seks-biznesie. Projektantka w ostrych słowach zdementowała te pomówienia. Nie da się zastraszyć?

Ewa Minge pracowała w seks-biznesie? Jest komentarz projektantki

Ewa Minge niedawno wydała książkę "Gra w ludzi", która wciąż wzbudza liczne kontrowersje w opinii publicznej. Powieść łączy w sobie kryminał z elementami sensacyjnymi. Projektantka na kartach książki opowiada historię, która wydarzyła się naprawdę.

Co ciekawe, pewien mężczyzna oskarżył Minge o to, że sama pracowała w seks-biznesie, który opisała w swojej książce. Gwiazda nie zostawiła tych rewelacji bez komentarza. Zdobyła się na szczere wyznanie w sieci.

Reklama

"Ostatnio dowiedziałam się, iż jeden pan ustalił, że pracowałam w seks-biznesie. Podał to w dość poważnych okolicznościach, a dowodem tematu jest podobno moja książka i zasłyszane fakty. Ciekawa hipoteza" - przyznała autorka książki "Gra w ludzi" w poście udostępnionym w mediach społecznościowych.

Na tym Minge nie poprzestała. Zaleciła oskarżycielowi... przeczytanie jej książki.

"Moja książka "Gra w ludzi" jest podobno ogólnie szeroko dyskutowana i budzi niepokój. Panu zalecam przeczytanie, może szybciej znajdzie tam jakiś swój wątek, skoro ma takie rozeznanie w turystyce seksualnej" - skwitowała ostro.

Ewa przyznała, że będąc osobą popularną często spotyka się z rozmaitymi opiniami na swój temat. Nigdy jednak nikt nie pozwolił sobie na tak daleko idące pomówienie pod jej adresem.

Ewa Minge zapowiada kontynuację "Gry w ludzi"

Ewa wspomniała również o tym, że jej powieść nie ma na celu umniejszania prostytutkom. Autorka chce natomiast pokazać światu ich historie, które są warte uwagi.

"Kończę obecnie ciąg dalszy przygód moich bohaterów i gwarantuję, że nie zamierzam unikać niewygodnych faktów, a wszelkie próby zastraszenia mnie, szkalowania itp. historie są mi głęboko obojętne. Byłam potworem, monstrum... ku*wą jeszcze nie byłam" - oznajmiła.

Zobacz też:

Ewa Minge ujawniła, jak choroba odbiła się na jej wyglądzie. "Wątroba nie przerabia leków..."

Skandale i kontrowersje wokół najsłynniejszej polskiej projektantki. Czym zwraca na siebie uwagę Ewa Minge?

Kim Kardashian ma w nosie susze? Przekroczyła stanowy limit o milion litrów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy