Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Minge ujawniła, jak choroba odbiła się na jej wyglądzie. "Wątroba nie przerabia leków..."

Ewa Minge (55 l.) to słynna projektantka mody, która od lat zmaga się z poważną chorobą. Choć gwiazda woli opowiadać o osiągnięciach w pracy, niż o stanie własnego zdrowia, media często nie dają jej w tej kwestii spokoju. Wiele osób nadal nie wierzy, że wygląd Ewy Minge to przykry efekt choroby, a nie operacji plastycznych. Gwiazda postanowiła zdradzić, co jej dolega i "pochwaliła się" dość niekorzystnym zdjęciem... "Nie samym pięknem człowiek żyje" - zagaiła.

Ewa Minge ujawniła, jak choroba odbiła się na jej wyglądzie. "Wątroba nie przerabia leków..."

O twarzy Ewy Minge i domniemanych zabiegach, którym się poddała, plotkuje się od wielu lat. Słynna projektantka raczej unika tego tematu i konsekwentnie trzyma się argumentu, iż wygląd jej buzi to niewątpliwa zasługa spotkań ze skalpelem, a podstępna choroba. Gwiazda świata mody coraz śmielej mówi o swoich kłopotach zdrowotnych i właśnie podzieliła się zdjęciem, które zaniepokoiło niejednego fana.

Na selfie Ewy Minge widać opuchniętą twarz projektantki, zaczerwienione oczy, nos oraz usta. Najbardziej alarmujące wydają się podpuchnięte oczy projektantki, która swój stan wyjaśniła w obszernym poście na Instagramie. Okazuje się, że za niekorzystnym wyglądem gwiazdy stoi reakcja alergiczna oraz długoletnie leczenie.

Reklama

Gwiazda wyjaśniła, że choć na co dzień stara się nie narzekać i nie opowiada zbyt wiele o swoim samopoczuciu, jednak w ostatnim czasie schorzenie dało jej się mocno we znaki. Ewa zmaga się z uporczywym swędzeniem i nieprzyjemnym bólem skóry. W typowy dla siebie sposób Minge w internetowym wpisie starała się przekazać jednak pozytywną myśl i zachęciła, aby nie skupiać się przesadnie na wyglądzie zewnętrznym.

Na co choruje Ewa Minge?

Ewa Minge w 2008 roku ujawniła, że chorowała na przewlekłą białaczkę limfatyczną. Poza tym cierpi na wrodzony niedorozwój wątroby, z czego konsekwencjami musi zmagać się do dziś. Nowotwór oraz kłopoty z wątrobą sprawiły, że projektantka nadal ma poważne problemy zdrowotne, które odbijają się na jej wyglądzie. Jak przyznała jakiś czas temu na Instagramie, bywa tak, że zwykłe leki przeciwbólowe również mają zły wpływ na jej stan, zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny. Gwiazda ma wówczas nudności, zawroty głowy, a nawet-zaburzenia widzenia.

Zobacz też:

Ewa Minge ofiarą przemocy domowej. Były mąż znęcał się nad nią i synami

Ewa Minge eksponuje ciało! Pokazała zdjęcie w bikini

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku chciała mieć dzieci. Mąż jej to uniemożliwił

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy