Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Minge była gościem "Sprawy dla reportera". Nie kryła oburzenia

Ewa Minge (55 l.) to jedna z najbardziej znanych projektantek w Polsce. Gwiazda była niedawno gościem programu "Sprawa dla reportera". 55-latka nieźle się wkurzyła podczas odcinka ze swoim udziałem. Wszystko przez zaproszonych przez Jaworowicz ekspertów, którzy według Minge w dość absurdalny sposób omawiali sprawę, której dotyczył program.

Ewa Minge znana jest z tego, że bardzo chętnie zabiera głos w sprawach ważnych i aktualnych społecznie. 55-latka prowadzi instagramowe konto, które obserwuje ponad 150 tysięcy osób. To właśnie tam dzieli się z internautami opiniami na aktualne tematy.

Ewa Minge oburzona po programie "Sprawa dla reportera"

Ewa Minge w najnowszym poście na instagramowym koncie postanowiła opisać, jak doszło do tego, że pojawiła się w programie "Sprawa dla reportera". 55-latka wyznała, że czasem daje się namówić na udział w tego typu show.

Reklama

Minge w TVP była gościem 17 sierpnia 2022 rok. W programie poruszony został temat przemocy domowej. Okazuje się, że projektantka sama ma gorzkie wspomnienia związane z przemocą. Jej były mąż, z którym ma dwójkę dzieci, znęcał się nad nimi. 55-latka była oburzona opinią "ekspertów" zebranych w studio. Według niej były to osoby, które nigdy nie doświadczyły przemocy w rodzinie, a także nie miały pojęcia, jak czuje się osoba poszkodowana.

Kobieta, która była główną bohaterką programu, wyznała, że mąż groził jej śmiercią, zniszczeniem życia. W swoim wpisie Minge postanowiła przedstawić, jak według niej wygląda przemoc domowa.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów projektantki. Większość przyznała 55-latce rację.

Bardzo ważny temat. Brawo

Pani Ewo, w sedno

Idealnie napisane - pisali fani Minge w sekcji komentarzy.

Ewa Minge - życie prywatne i kariera

Ewa Minge urodziła się 23 maja 1967 roku w Szczecinku. Studiowała kulturoznawstwo i historię sztuki. Jest autorką linii ubrań "Eva Minge". Od 1996 roku prezentuje autorskie kolekcje ubrań.

W 2003 roku została zaproszona, jako pierwsza Polka, na pokaz na Schodach Hiszpańskich w Rzymie podczas imprezy Donna sotto le Stelle. W maju 2008 roku zaprezentowała kolekcję na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Zobacz też:

Ewa Minge poddała się kolejnemu zabiegowi. Zmiana na plus? "Musiałam odbyć drogę przez mękę"

Ewa Minge pokazała niepokojące zdjęcie. "Unikałam tego jak ognia"

Ewa Minge napiła się alkoholu i poniosła przykre konsekwencje. "Dwa miesiące umierałam"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge | Sprawa dla reportera | Elżbieta Jaworowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy