Reklama
Reklama

Ewa Chodakowska cała na biało i Omenaa Mensah w kolorach różowej wstążki. Która wypadła lepiej?

Październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Ewa Chodakowska i Omenaa Mensah spotkały się razem na wydarzeniu z okazji III edycji programu #ThinkPink i wzięły udział w panelu dyskusyjnym. Trenerka zjawiła się - dosłownie - cała na biało, a Omenaa postawiła na kolory różowej wstążki i zaskoczyła atłasowymi dzwonami!

Ewa Chodakowska i Omenaa Mensah wzięły udział w śniadaniu prasowym zorganizowanym w restauracji Belvedere w ramach III edycji programu #ThinkPink. Jest to akcja stworzona przez firmę Chodakowskiej ze zdrową żywnością, a jej celem jest profilaktyka raka piersi

Październik jest bowiem miesiącem świadomości raka piersi, więc nie tylko organizacje kobiece, aktywistki, świat medyczny, ale także gwiazdy, osoby medialne i firmy, którym bliskie jest zdrowe podejście do życia i profilaktyka zdrowotna, alarmują i przypominają, jak ważne jest badanie piersi. 

Reklama

Chodakowska otrzymała już wiadomości od tysiąca kobiet, którym kampania uratowała życie. Guz wykryty we wczesnym stadium jest przecież nadal uleczalny. 

"Bardzo ważne jest wsłuchanie się we własny organizm. Zdrowie w dużej mierze zależy od nas samych. Zdrowa dieta, troska o organizm, regularne treningi - bezruch jest śmiercią, zdrowy sen, relaks - spotkania z przyjaciółmi, dobra książka i rytuały, regularne badania - to wszystko wpływa na stan naszego zdrowia" - wymieniła trenerka.

Ewa Chodakowska i Omenaa Mensah szerzą świadomość w kwestii raka piersi

Chodakowska zjawiła się na wydarzeniu cała na biało - tym razem dosłownie. Miała na sobie eleganckie białe spodnie i oversizową marynarkę, a pod spodem białą koszulę. Do tego dopasowane szpilki oraz kremową torebkę na złotym łańcuszku. 

Omenaa z kolei zaskoczyła jedwabnymi dzwonami w kolorze różowym - czyli charakterystycznym dla miesiąca świadomości raka piersi. Postawiła również na szpilki-czuby w tym samym odcieniu oraz różowy szal. Podobnie jak koleżanka miała na sobie rozpiętą białą marynarkę.

Zobaczcie, jak obydwie panie prezentowały się w tym ważnym dniu!

Zobacz też:

Ewa Chodakowska na szpitalnym łóżku. Lekarze musieli jej to wyciąć

Omenaa Mensah łączy siły z Agatą Dudą! Wszystko w szczytnym celu

Nie tylko Gardias. Te gwiazdy też mierzyły się z rakiem piersi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah | Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama