Reklama
Reklama

Eurowizja 2022. Bukmacherzy typują, kto będzie polskim kandydatem

Już jutro 19 lutego TVP pokaże koncert "Tu bije serce Europy! Wybieramy hity na Eurowizję!", podczas którego zostanie wyłoniony polski kandydat na Eurowizję 2022. Bukmacherzy mają faworyta.

"Eurowizja 2022". Kto jest faworytem bukmacherów?

W sobotę 19 lutego poznamy polskiego Kandydata na konkurs piosenki "Eurowizja 2022". Z dotychczasowych doniesień prasowych można wywnioskować, że największe szanse mają Krystian Ochman z piosenką "River" (posłuchaj!) oraz Daria Marx z utworem "Paranoia" (posłuchaj!). Widzowie i fani z Polski śledzą zmagania tej dwójki w rankingach europejskich. Jak dzisiaj, tuż przed preselekcjami  wyglądają ich szanse?

Według aktualnych notowań na stronie eurovisionworld.com największe szanse, bo aż 54% na zwycięstwo w preselekcjach ma Krystian Ochman. Kolejna w rankingu jest Daria. Zdaniem analityków jej szanse na wyjazd do Turynu wynoszą 16%. Kolejni reprezentanci są dość daleko za nimi: Kuba Szmajkowski (posłuchaj!) i Karolina Stanisławczyk & Chika Toro (posłuchaj!) mają po 5% szans, Ania Brycyn (posłuchaj!)  4%, zaś Unmute (sprawdź!), Karolina Lizer, Emilia Dębska, Lidia Kopania i Siostry Szlachta  - po 3%.

Reklama

"Eurowizja 2022". Kto wystąpi podczas koncertu "Tu bije serce Europy"?

Koncert "Tu bije serce Europy! Wybieramy hity na Eurowizję!" wyłoni polskiego kandydata, który pojedzie do Turynu na konkurs piosenki Eurowizja 2022. Występy kandydatów będzie oceniało jury, w skład którego mają wejść osoby z branży muzycznej. Będą to: Halina FrąckowiakMarek Sierocki, dziennikarz muzyczny, Marcin Kusy, dyrektor radiowej Jedynki, Krystian Kuczkowski, dyrektor programowy TVP oraz Szymon Orłowski, muzyk i kompozytor. W tym roku również decydujący głos będą mieli widzowie. Ich smsy na równi z głosami jury zadecydują, o tym, kto pojedzie do Turynu na konkurs Eurowizji 2022.

Wiadomo już, w jakiej kolejności kandydaci będą pojawiać się na scenie. Stawkę otworzy Kuba Szmajkowski, a jako ostania wystąpi Daria z piosenką "Paranoia".

  • Kuba Szmajkowski - Lovesick
  • Ania Byrcyn - Dokąd?
  • Siostry Szlachta - Drogowskazy
  • Lidia Kopania - Why does it hurts?
  • Karolina Stanisławczyk feat. Chika Toro - Move
  • Karolina Lizer - Czysta woda
  • Unmute - Głośniej niż decybele
  • Mila - All I Need
  • Krystian Ochman - River
  • Daria - Paranoia.

Konkursową rywalizację urozmaicą występy innych gwiazd. Na początku koncertu wystąpią Ell i Nikki z piosenką "Running Scared", którą wygrali Eurowizję w 2011 roku. Co dwa występy konkursowe, na scenie zaprezentują się goście specjalni, będą to kolejno Rafał Brzozowski z "The ride", Viki Gabor "Superhero", Kasia Moś z "Flashlight" i Blue Cafe z piosenką "Love Song" z 2004 roku. Po Darii usłyszymy Justynę Steczkowską.

Macie swoje typy? Będziecie głosować?

Zobacz też:
Krystian Ochman przeszkadza sąsiadom. Ludzie narzekają na jego warczenie

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Eurowizja 2022" | Krystian Ochman | Daria Marcinkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy