Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Esmeralda Godlewska miała groźny wypadek! Są zdjęcia zniszczonego auta!

Jedna ze "słynnych" sióstr Godlewskich otarła się o śmierć. Wszystko opisała na swoim Instagramie...

Kariera sióstr Godlewskich nabrała impetu tuż przed świętami, gdy postanowiły zamieścić w sieci swoje osobliwe wykonanie piosenki "Pada śnieg". 

Nagranie ma już kilka milionów wyświetleń, a o Godlewskie upomniały się oczywiście wszystkie programy śniadaniowe w tym kraju.

Nic więc dziwnego, że celebrytki idą za ciosem i publikują kolejne nagrania. Zaczęły też intensywnie udzielać się na portalach społecznościowych, gdzie z dnia na dzień przybywa im fanów. 

Ostatnio Esmeralda zamieściła jednak mrożące krew w żyłach zdjęcia rozbitego samochodu. Okazało się, że miała poważny wypadek. Straciła kontrolę nad pojazdem i wpadła w poślizg.

Na szczęście nic się jej nie stało. Trafiła do szpitala, ale w drodze zdążyła już wszystko opisać na Instagramie. Wypadek skłonił ją do głębokich przemyśleń o kruchości życia...

Reklama

"Dzisiejsze otarcie się o śmierć, uświadomiło mnie aby zawsze cieszyć się chwila obecna , nie zamartwiają się przeszłością bądź co ważniejsze przyszłością ... bo nigdy nie mamy pewności czy nadejdzie . Ja wbrew zaistniałej sytuacji , czyli straceniu kontroli nad pojazdem , lekka jazda figurowo- powietrzna na lodzie , dalej jestem , dalej mam szanse żyć . Widocznie mam nadal misje do spełnienia na ziemi .. Dziękuje .pamietajmy aby doceniać każdy moment ..." [pisow. oryg.] - napisała Esmeralda na Instagramie.

Oczywiście dołączamy się do apelu, by uważać na drogach. Sypnęło śniegiem, więc w wielu miejscach może być naprawdę niebezpiecznie. 

Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje