Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Pytanie na śniadanie": Siostry Godlewskie wystąpiły w programie! "Będziemy śpiewać"

Małgorzata i Monika "Esmeralda" Godlewskie gościły ostatnio w programie TVP, "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z Moniką Zamachowską i Michałem Olszańskim deklarowały, że to dopiero początek ich kariery i przygody z muzyką. Mają nawet w planach nagranie płyty! Nie wszystkim widzom podobał się występ dziewczyn.

Siostry Godlewskie zaistniały w mediach tuż przed świętami, gdy do sieci trafiły filmiki z wykonywanymi przez nie kolędami i innymi piosenkami. Zaśpiewany w duecie utwór "Pada śnieg" ma już ogromną ilość wyświetleń! 

Reklama

Wraz z popularnością przyszła również krytyka. Jednak siostry chyba się nią za bardzo nie przejmują i korzystają ze swoich pięciu minut. 

Ostatnio Monika "Esmeralda" i Małgorzata gościły w "Pytaniu na śniadanie". W rozmowie zadeklarowały, że to dopiero początek ich medialnej kariery. Zaczynają nowe projekty (w tym muzyczne), powstają piosenki dla nich, w planach jest również nagranie płyty. 

"Chcemy pokazać, że my potrafimy śpiewać i będziemy śpiewać”", „Ja uważam, że bardzo ładnie śpiewamy” - przekonywała Małgosia i dodawała, że opublikowane w sieci wideo było nagrane telefonem, więc jej głos inaczej może brzmieć na żywo. 

Na dowód zaśpiewała w studiu "Kolorowy wiatr". Niestety, siostra nie dołączyła do jej występu, ponieważ - jak tłumaczyła - wstała 20 minut temu i się nie rozśpiewała. Mimo to była bardzo zachwycona wokalem Małgosi. „To było takie piękne, że ja aż muszę popić wodą” - mówiła. 

Przy okazji rozmowy okazało się, że Małgorzata od dawna marzyła o zostaniu wokalistką. Chodziła nawet do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się grać na gitarze i na pianinie. Oprócz tego śpiewała też w dziecięcym zespole. 

Nie wszystkim podobał się fakt, że siostry zostały zaproszone do "śniadaniówki" TVP. "Szokkk", "Masakra", "Jest mnóstwo nieznanych i utalentowanych osób. A w tv takie coś.", "Świat się kończy i telewizja też!!! Nie macie już kogo zapraszać do programu?!" [pisownia oryginalna] - to tylko część komentarzy.

Myślicie, że siostry Godlewskie zaistnieją w mediach na dłużej? Bo one co do tego nie mają wątpliwości. 

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje