Reklama
Reklama

Eleni zdobyła się na wspaniały gest. Zrobiła to dla Krzysztofa Krawczyka

Wspaniały gest wielkiej przyjaciółki Krzysztofa Krawczyka (†74 l.). Eleni (65 l.) zamówiła w intencji zmarłego wokalisty gregoriankę. To piękny sposób na uczczenie pamięci o nim, ale nie tylko. To coś, co dla wszystkich wierzących ma ogromne znaczenie.

Niedawno minął miesiąc od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wokalista pozostawił pogrążonych w smutku bliskich, zwłaszcza żonę Ewę, która nie może pogodzić się z jego odejściem. 

Wdowa bardzo często odwiedza grób ukochanego męża i długo oraz żarliwie się przy nim modli. Podobnie jak Krzysztof jest bardzo wierząca. "Dzień bez różańca jest dla nas dniem straconym" - opowiadała, kiedy Krawczyk jeszcze żył. 

O tym, jak ważne dla artysty były modlitwa oraz uczestnictwo w mszy świętej doskonale wie Eleni, przyjaciółka piosenkarza. W intencji zmarłego zamówiła gregoriankę. 

Reklama

To trzydzieści mszy świętych odprawianych codziennie za duszę osoby zmarłej. Jak czytamy na stronie internetowej parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Grotnikach, msze już są odprawiane, a Krzysztof będzie podczas nich wspominany przez cały maj. 

Eleni była serdeczną przyjaciółką Krawczyka. W rozmowie z Polskim Radiem 24 opowiadała, jak wyjątkowa relacja ich łączyła.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eleni | Krzysztof Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama