Reklama
Reklama

Ela Romanowska odnalazła swoją siostrę. To... Ewa Wachowicz "Jak to możliwe"

Elżbieta Romanowska i Ewa Wachowicz mają podobny typ urody, jednak dopiero kiedy stanęły obok siebie w podobnych fryzurach i niemal identycznych sukienkach, okazało się, że wyglądają jak… bliźniaczki. Nawet fani i osoby znane doznali szoku, gdy dostrzegli ich podobieństwo. Prowadząca „Nasz Nowy Dom” z kolei mówi wprost, że dopiero teraz uświadomiła sobie ich „siostrzeństwo”.

Romanowska i Wachowicz jak bliźniaczki

Elżbieta Romanowska i Ewa Wachowicz łączy przede wszystkim fakt, że obie są gwiazdami stacji Polsat. Pierwsza prowadzi program "Nasz Nowy Dom", druga ma swój autorski format "Ewa Gotuje". Co ciekawe, już w najbliższą sobotę, 16 grudnia, zostanie wyemitowany jubileuszowy 500. odcinek programu. Jako pierwsi informujemy, że program zyskał nową czołówkę. Ale to nie wszystko. Mąż Ewy, Sławomir Kowalewski, jest autorem muzyki i słów do utworu "Jak w Niebie"do nowej czołówki i też go wykonuje.

Reklama

Tymczasem ostatnio producentka miała okazję na gruncie zawodowym spotkać się z Elżbietą Romanowską. Choć panie znają się nie od dziś, to dopiero teraz dostrzegły, że jest między nimi niezwykłe podobieństwo. Zwłaszcza, jak mają na sobie niemal identyczne sukienki oraz podobne fryzury.

Na dowód prowadząca "Nasz Nowy Dom" zamieściła ich wspólne zdjęcie i faktycznie, aż trudno je odróżnić. Przy okazji okazało się, że Ela Romanowska jest wielką fanką swojej "bliźniaczki". "Ten moment gdy idąc do pracy uświadamiasz sobie ze jesteś siostrą Miss @ewawachowicz. No powiem Wam bezcenne !!!  @ewawachowicz kocham Twoja wierna fanka Ela" - napisała.

Tak zareagowali fani na zdjęcie Romanowskiej i Wachowicz

Nie tylko Ela Romanowska była w szoku, gdy odkryła swoje podobieństwo do Ewy Wachowicz. "Jestem w szoku, znam Was obie i jakbym razem pierwszy raz na oczy widziała.... Wspólna prababcie może?" - napisała Odeta Moro. "Jak to możliwe" - pyta z kolei Dawid Koczur, a Kinga Zawodnik i Ada Fijał zostawiły w komentarzu serduszka, które również świadczą o zachwycie.

My również nie możemy się napatrzeć. A na deser serwujemy Wam krótki materiał z Ewą Wachowicz, w którym z okazji jubileuszu zdradza kulisy swojego programu.

Zobacz też:

Co dalej z Romanowską w "Nasz nowy dom"? Takich zmian się nie spodziewała

Nawet Romanowska była zaskoczona stanem tego domu. Zamieniła ruinę w cud. To po prostu trzeba zobaczyć

Elżbieta Romanowska zachwyciła długimi nogami. Ale to nie wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Elżbieta Romanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy