Reklama
Reklama

Edyta Herbuś spędziła noc w nawiedzonym domu. Rano opublikowała wideo

Edyta Herbuś spędziła noc w wyjątkowym miejscu, którego nikt nie chce odwiedzać. Miejscowi są bowiem przekonani, że w przybytku straszy. Z samego rana aktorka wrzuciła nagranie do sieci. Nie zetknęła się z żadnym duchem?

Herbuś spędziła noc w nawiedzonym domu

Edyta Herbuś, która zasłynęła z udziału w "Tańcu z gwiazdami", razem z ekipą teatralną od czasu do czasu jeździ po Polsce, odwiedzając najróżniejsze miejsca. Ostatnio miała okazję nocować w zabytkowej willi w Ostrowie, gdzie według okolicznych mieszkańców grasuje duch kobiety imieniem Helena.

Okazuje się jednak, że Herbuś przespała całą noc jak zabita i nie zdołały jej obudzić żadne wybryki sił nadprzyrodzonych. Po nocy w willi Herbuś wyglądała na wypoczętą i szczerze zadowoloną.

Reklama

Humor nie opuszczał jej również na kolejnych wideo, kiedy pokazywała okolicę, którą odwiedziła. Na nagraniu śmiała się, wirowała z aparatem w dłoni i zarzucała włosami. "To będzie piękny dzień" - podpisała film.

Edyta Herbuś - kariera

Edyta Herbuś to tancerka i aktorka, która swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od "Tańca z gwiazdami". Wzięła udział w drugiej edycji, gdzie towarzyszyła Kubie Wesłowskiemu. Po udanej współpracy, powróciła w  kolejnym sezonie jako partnerka Marcina Mroczka.

Od tego czasu minęło już siedemnaście lat, a popularność Edyty Herbuś wcale nie gaśnie. Przeciwnie. Gwiazda zdecydowała się rozwinąć swoją karierę za pośrednictwem social mediów, gdzie prowadzi własny profil i pokazuje kulisy swojego życia. Co więcej, rozwija też karierę aktorską i występuje w rozmaitych teatrach, czerpiąc przyjemność z grania na żywo.  

Zobacz też:

Edyta Herbuś swawoli w sieci... Retusz wyszedł jej bokiem! Internauci krytykują

Herbuś mówi o nałogach byłego partnera. "Płynąłeś ostro. Płakałam w poduszkę"

Herbuś i córka Wałęsy były "wielkimi" przyjaciółkami. Finał znajomości smuci! Edyta wyjawiła gorzką prawdę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy