Reklama
Reklama

Edyta Górniak jest wdzięczna Rafałowi Brzozowskiemu!

Edyta Górniak przyznała, że od pewnego czasu jest bardzo wdzięczna Rafałowi Brzozowskiemu, z którym mocno się zżyła kilka miesięcy temu. Wszystko zaczęło się w jej domku w górach, gdzie piosenkarz odwiedził ją tuż przed swym wyjazdem na Eurowizję...

Relacja między Edytą Górniak a Rafałem Brzozowskim od dawien dawna nie jest do końca znana. Podobno celebryci bardzo się lubią i czasem wzajemnie się odwiedzają. Jakiś czas temu Rafał był nawet w posiadłości Edyty w górach. Mieli tam razem pracować i pomagać sobie przy tworzeniu muzyki. Teraz okazuje się, że to właśnie wtedy Rafał zrobił coś dla przyjaciółki. 

Edyta Górniak jest wdzięczna Brzozowskiemu

Edyta Górniak w rozmowie z Faktem przyznała, że jest wdzięczna Brzozowskiemu. To właśnie dzięki niemu odzyskała oryginalną ścieżkę ballady "Będę śniła". Dzięki temu mogła nagrać nową wersję piosenki, która już dziś jest dostępna (sprawdź!).

Nikt chyba nie spodziewał się, że to właśnie w tym pomógł jej Brzozowski. Jak się okazuje muzyk (nie wiadomo jak) odzyskał pierwszą wersję piosenki.

Reklama

Edyta przez lata próbowała nagrać ponownie ten utwór. Wyjaśniła czemu było to tak trudne.

Na szczęście to Rafał Brzozowski okazał się jej bohaterem!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy