Reklama
Reklama

Edward Miszczak wyznaje miłość świeżo poślubionej małżonce. Podczas prezentacji ramówki

Edward Miszczak promieniał szczęściem, gdy przedstawiał w czwartek jesienną ramówkę TVN-u. Ze sceny wzruszająco wyznał miłość Annie Cieślak, którą poślubił zaledwie kilka dni wcześniej.

W czwartek odbyła się uroczysta prezentacja jesiennej ramówki TVN-u. Dokonał jej osobiście wieloletni dyrektor programowy Edward Miszczak. Wprawdzie los stacji, w świetle prowadzonych właśnie prac parlamentarnych nad tak zwanym lex TVN nie wydaje się całkowicie pewny, jednak przynajmniej życie osobiste Miszczaka wypłynęło na spokojne wody. 

W sobotę w krakowskim kościele św. Anny poślubił swoją ukochaną, młodszą o ćwierć wieku Annę Cieślak. Postanowił nawiązać do tego w przemowie, jaką wygłosił ze sceny. 

Edward Miszczak wyznaje miłość

Gwiazdy stacji, wśród których było też sporo gości weselnych z minionej soboty, między innymi Małgorzata Socha, Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak, Marcin Prokop, oraz, oczywiście, panna młoda, Anna Cieślak,  nie kryły wzruszenia. 

Reklama

Dyrektor programowy TVN-u nie słynął dotąd z nadmiernej czułości. Wręcz przeciwnie, przez pracowników bywa nazywany „człowiekiem z sercem na dłoni”, przy czym druga część tego określenia brzmi „twoim sercem na swojej dłoni”. 

Jednak najwyraźniej miłość do Cieślak uruchomiła w nim pokłady uczuć, o które nie był dotąd powszechnie posądzany. Podczas prezentacji nowego serialu „Tajemnice miłości” pozwolił sobie na osobisty wtręt: 

Prawda, że romantycznie? 


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak | Anna Cieślak | TVN SA | ramówka TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy