Reklama

Reklama

Reklama

Edward Miszczak ma u swojego boku ukochaną żonę. To na nią może liczyć w każdej sytuacji

Nie jest już tajemnicą, że Edward Miszczak został nowym dyrektorem programowym Polsatu. Zawodowo zatem zaczyna się dla niego zupełnie nowy okres. W życiu prywatnym również wiedzie mu się bardzo dobrze. Od około trzech lat jest szczęśliwy u boku aktorki Anny Cieślak, którą poślubił w 2021 roku. Przypominamy, jakie były okoliczności poznania się pary. Oto niezwykła historia ich miłości!

Anna Cieślak jest aktorką filmową i teatralną. Wystąpiła m.in. w kinowym hicie "Dlaczego nie!" u boku Macieja Zakościelnego, a także dubbingowała Annę z "Krainy Lodu". Z kolei Edward Miszczak jest dziennikarzem, który przez ponad 20 lat pełnił funkcję dyrektora programowego TVN. Dziś już wiadomo, że objął analogiczne stanowisko w stacji Polsat.

Reklama

Anna Cieślak i Edward Miszczak: jak się poznali?

Do pierwszego spotkania Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka doszło na początku maja w 2019 roku w Krakowie na imprezie kończącej festiwal "Off Camera 2019". Podobno to Piotr Woźniak-Starak zainicjował spotkanie tej dwójki. Aktorka wówczas miała na koncie nieudane relacje m.in. z Czesławem Mozilem, a dziennikarz opłakiwał śmierć swojej żony, która zmarła w lutym tego samego roku.

Rok później Edward Miszczak wyznał, że jest zakochany, ale nie chciał zdradzić, kim jest jego wybranka.

"Teraz mam okres prywatnej radości. Po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem bardzo szczęśliwy. To zmienia życie" - powiedział w rozmowie z "Newseekiem".

Anna Cieślak i Edward Miszczak: zaręczyny i ślub

We wrześniu 2020 roku do prasy i mediów dotarła wiadomość, że dziennikarz i aktorka zaręczyli się. Edward Miszczak wybrał do tego kraj zakochanych - Francję, do której wybrali się na wakacje. Chociaż obydwoje rozmawiali o kolejnym kroku w ich związku, to Anna Cieślak była zaskoczona, że jej wybranek tak szybko zdecydował się na zaręczyny.

Ceremonia ślubna odbyła się w Kolegiacie św. Anny w Krakowie o godzinie 17.00Świadkami złożonej przez zakochanych przysięgi małżeńskiej było aż 200 osób - w tym wiele sław z TVN-u i nie tylko,  jak np. Piotr Kraśko z żoną, Marcin Prokop, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Kuba Wojewódzki i wiele innych osób. Zabrakło jedynie Magdy Gessler, która w tym czasie przebywała w Meksyku i Kingi Rusin, która wtedy podróżowała po Afryce. Para weszła do kościoła tylnym wejściem, a przez całą mszę budynek był zamknięty i strzeżony przez ochroniarzy.

Po mszy świeżo upieczeni małżonkowie zaprosili gości do restauracji na krakowskim Kazimierzu. Dzięki Natalii Jaroszewskiej, która publikowała zdjęcia na Instagramie, mogliśmy zobaczyć, jak prezentowała się panna młoda. Cieślak postawiła na klasyczną ślubną suknię, która podkreślała jej smukłą figurę. 

Według relacji gości zabawa trwała do białego rana. Przyjęcie odbywało się aż na trzech piętrach restauracji. Do jedzenia podawano m.in. zupę z borowików, risotto, sałatkę i mus malinowy z gorzką czekoladą. Na stołach była wódka i wino.

Anna Cieślak i Edward Miszczak: rodzina


Od momentu ślubu para śmielej obnosi się ze swoją relacją. Cieślak opublikowała nawet zdjęcie na Instagramie, na którym możemy zobaczyć ją razem ze swoim mężem. Aktorka chciała w ten sposób zainteresować o akcji charytatywnej, w którą oboje się zaangażowali.

Edward ma dwóch synów, natomiast Cieślak jest bezdzietna. W jednym wywiadzie wypowiedziała się na temat ewentualnego potomstwa.

"Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie" - wyznała w rozmowie z kobieta.pl.

Najważniejsze, że obydwoje cieszą wspólnym małżeńskim życiem. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Zobacz też:

To ona zajęła miejsce Edwarda Miszczaka w TVN

Anna Cieślak zachwyca się mężem: "Jest w stanie szybciej ponazywać niż ja"

Anna Cieślak i Edward Miszczak razem na premierze. Jak się zaprezentowali?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | Edward Miszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy