Reklama
Reklama

Duże zmiany w popularnym show TVP. Widzowie będą zaskoczeni

W "The Voice of Poland 14" jurorzy skompletowali już swoje drużyny. Zakończyły się "Przesłuchania w ciemno" i teraz czas na rywalizację między kandydatami. Nie będzie ona wyglądała jak dotychczas, gdyż zmieniono w tej edycji zasady.

"The Voice of Poland 14". Program po liftingu

Jesienna edycja "The Voice of Poland" zapowiada się obiecująco. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron wybrali 60 wokalistów, którzy przeszli do następnego etapu. Ich drużyny liczą po 15 osób, ale w Bitwach odpadnie aż dwie trzecie uczestników!

Reklama

"The Voice of Poland 14". Program Bitwy w nowej odsłonie

W najnowszej odsłonie "The Voice of Poland" zmieniono zasady Bitew. Do tej pory polegały one na tym, że dwóch kandydatów stawało na scenie, a trener wybierał jednego z nich do dalszej konkurencji.

 Teraz ten etap będzie wyglądał inaczej. Trenerzy dzielą swoje drużyny na pięć trzyosobowych grup. Każde trio dostaje do przygotowania jedną piosenkę, ale na scenie pojawia się tylko dwójka. Oznacza to, że jeden z uczestników odpada już na etapie prób!

"The Voice of Poland 14". Bitwy i Nokauty razem

Dalej też będzie trudno. Piątka wybrana na etapie Bitew od razu tego samego dnia weźmie udział w Nokautach. W ten sposób zostanie wyłoniona czwórka z każdej drużyny, która przejdzie do odcinków na żywo. 

Każdy tydzień zostanie poświęcony danej drużynie. Pierwsze Bitwy i Nokauty widzowie zobaczą już 7 października. Tego dnia bohterami będzie ekipa Lanberry.

Zobacz też:

Steczkowska zaliczyła wpadkę. Wszystko nagrały kamery...

Znani bliźniacy w "The Voice of..." Zasiądą w podwójnym fotelu, niczym Tomson i Baron

Doda w kolejnej edycji "The Voice of Poland"?! Zaskakujące, co wyznała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice of Poland" | Lanberry | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy