Reklama
Reklama

Znani bliźniacy w "The Voice of..." Zasiądą w podwójnym fotelu, niczym Tomson i Baron

Gratka dla fanów muzycznych show! Właśnie wyszło na jaw, że w popularnym "The Voice of..." pojawią się nowi jurorzy. Znani bliźniacy zasiądą we wspólnym fotelu, niczym... Tomson i Baron!

Tomson i Baron w "The Voice of Poland"

Duet Tomsona i Barona od lat pojawia się w programie muzycznym emitowanym na TVP. Artyści jako jedyni zasiadają we wspólnym fotelu i razem decydują o wyborze kandydatów i kandydatek do dalszych potyczek w show. Nie da się ukryć, że w "The Voice of Poland" idzie im świetnie, a duża część uczestników chce dołączyć właśnie do ich drużyny.

Jak się okazuje, również w zagranicznej odsłonie zdecydowali się na podobne połączenia. W kolejnej edycji "The Voice of Germany" zobaczymy słynnych bliźniaków!

Reklama

Podołają, jak nasz rodzimy duet?

Znani bliźniacy w "The Voice of..." Zasiądą w podwójnym fotelu, niczym Tomson i Baron

Program "The Voice of Germany", podobnie jak "The Voice of Poland", emitowany jest od 2011 roku. Do tej pory w fotelach jurorów pojawiało się wiele sław i utalentowanych muzyków. W formacie mogliśmy zobaczyć m.in. Nenę, Sarę Connor, Michaela Patricka Kelly. Teraz do grona sędziów dołączą znani bliźniacy, którzy swego czasu byli idolami nastolatek.

Mowa tu o Tomie i Billu Kaulitz z Tokio Hotel. Ukochany Heidi Klum i jego brat już jesienią pojawią się w formacie i będą oceniać umiejętności wokalne bohaterów show.

Muzycy będą dzielić swój fotel, podobnie jak u nas robi to Tomson i Baron.

Myślicie, że sprawdzą się w takiej roli?

Przeczytajcie również:

Blanka stoi przed wielką szansą. Może zostać nową gwiazdą TVP

Niedługo w Polsce ukraińska wersja "The Voice"! TVP odpowiedzialne za produkcję

Producenci chcieli Beatę Kozidrak w "The Voice of Poland". Zaskakujący powód odmowy!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama