Reklama
Reklama

Producenci chcieli Beatę Kozidrak w "The Voice of Poland". Zaskakujący powód odmowy!

Beata Kozidrak, w przeciwieństwie do wielu innych artystów, nie połasiła się na posadę w talent show. Choć zaproponowano jej udział w „The Voice of Poland”, odmówiła, pomimo iż z pewnością mogłaby dzięki temu sporo zarobić. W najnowszym wywiadzie wyjawiła, jaki był powód jej decyzji.

Beata Kozidrak wciąż jest uwielbiana przez fanów

Beata Kozidrak na scenie występuje od lat 70. i jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Pomimo iż ma na swoim koncie także przewinienia, jak jazda pod wpływem alkoholu, w związku z czym została skazana, to jej fani i tak ją kochają i tłumnie przychodzą na jej koncerty.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy, pomimo iż często zarabiają krocie na koncertach, chętnie dorabiają sobie do pensji. W obecnych czasach najpopularniejszą formą dodatkowego zarobku są social media, a zwłaszcza Instagram oraz TikTok. Za umieszczenie jednego posta czy relacji na instatory otrzymują niejednokrotnie tysiące złotych.

Reklama

Wiele gwiazd chętnie bierze udział także w programach telewizyjnych, zwłaszcza w talk show. Powszechnie wiadomo jednak, iż najwięcej można zarobić, będąc jurorem w programach typu talent show. Nic więc dziwnego, że celebryci aż pchają się do tego typu show.

Niedawno Doda wyjawiła, że chętnie widziałaby się w "The Voice of Poland", chwaląc przy tym swój talent pedagogiczny. Wprawdzie nie wiadomo, czy producenci są podobnego zdania, jednak ona sama uważa, że nadawałby się wprost idealnie.

Beata Kozidrak odmówiła jurorowania w "The Voice of Poland"

Jak się jednak okazuje, nie wszystkie gwiazdy mają parcie na bycie jurorami w programach talent show. Beata Kozidrak na przykład wyznała, iż odmówiła udziału w programie! Choć producenci zabiegali o nią, ona podjęła decyzję, że nie zasiądzie za fotelem jurorskim. Dlaczego? Okazuje się, że nie czułaby się dobrze, oceniając wokal innych osób.

"Dostałam propozycję już od pierwszego wydania tego show. Ja nie lubię być przemądrzała i mówić coś tylko dlatego, że tak chce produkcja, zachowywać się dziwnie i robić show. Ja nie jestem od oceniania i nauczania. Ja sama śpiewam, ale chyba nikogo bym nie nauczyła śpiewać" - wyznała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jak widać, są jeszcze celebryci, którzy nie patrzą tylko przez pryzmat pieniędzy i potrafią się oprzeć intratnym propozycjom, które nie są zgodne z ich możliwościami.

Zobacz też:

Beata Kozidrak w ogniu krytyki TVP. Afera po koncercie. Doszło do wulgarnego ataku na PiS!

Beata Kozidrak tłumaczy się z jazdy po wypiciu alkoholu. Tego dnia przeżyła straszną tragedię!

Beata Kozidrak nosi perukę. Co stało się z jej naturalnymi włosami?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | "The Voice of Poland"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy