Reklama
Reklama

Duże zamieszanie podczas meczu Igi Świątek w Warszawie. Nie do wiary, co przerwało grę

Iga Świątek rozgrywała dziś swój pierwszy mecz na turnieju tenisowym rangi WTA w Warszawie. W trakcie spotkania doszło do niecodziennej sytuacji, spotkanie zakłóciły... kościelne dzwony. Zawodniczki były w dużym szoku.

W Warszawie rozpoczął się turniej tenisowy rangi WTA BNP Paribas Warsaw Open 2023. W stołecznych rozgrywkach bierze udział także najlepsza rakieta świata Iga Świątek.

Niecodzienna sytuacja podczas meczu Igi Świątek. Grę przerwały dzwony

Iga po raz pierwszy wyszła na kort we wtorek, jej rywalką była reprezentantka Uzbekistanu Nigina Abduraimova. Podczas spotkania doszło do niecodziennej sytuacji, która wprawiła w konsternację tenisistki i obecnych na arenie kibiców. Na tablicy w pierwszym secie widniał wynik 2:2, aż tu nagle na korcie wybrzmiały dzwony kościelne. 

Reklama

Dźwięk był tak donośny, że zdecydowanie zakłócił spotkanie rozgrywane w dyscyplinie, której towarzyszyć powinna kompletna cisza. Zawodniczki w tym hałasie dokończyły piątego gema, w którym ostatecznie triumfowała Iga Świątek. Zanim sędzia pozwolił na rozpoczęcie następnej gry, poczekał, aż dzwony pobliskiego kościoła przestaną bić.

Ostatecznie Iga wygrała całe spotkanie dość gładko i może szykować się do pojedynku kolejnej rundy, w której zmierzy się z Claire Liu lub Yue Yuan.

Zobacz też:

Ojciec Igi Świątek nie wytrzymał. Reaguje na falę hejtu i ostrzega kibiców

Iga Świątek tuż po bolesnej porażce wybrała się na jacht. Nie do wiary, co tam robiła

Kozidrak popełniła prawdziwe faux pass na spotkaniu z ambasadorem? Specjalistka nie zostawiła na niej suchej nitki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy