Reklama
Reklama

Dramat uczestniczki "Hotel Paradise". Wszystkim podzieliła się w sieci

Wiktoria Gąsior to uczestniczka czwartej edycji show "Hotel Paradise". Dziewczyna po udziale w programie cieszy się popularnością i uznaniem fanów. Na samym instagramowym koncie obserwuje ją prawie 300 tysięcy osób. Niedawno celebrytka na swoje social media dodała niepokojący wpis.

Wiktoria Gąsior oskarżyła produkcję "Hotelu Paradise" o manipulowanie faktami

Wiktoria Gąsior w programie "Hotel Paradise" była jedną z bardziej charakterystycznych uczestniczek. Wszystko za sprawą tego, że od początku nie kryła tego, iż nie dogaduje się z innymi bohaterami show.

Wiktoria pod koniec zeszłego roku wyjawiła, że program nie wpłynął najlepiej na jej zdrowie psychiczne. W jednym poście w social mediach powiedziała nawet, że to wina produkcji show, która przedstawiła ją w złym świetle. Kobieta niedługo po tym wyznaniu trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Reklama

Wiktoria Gąsior dodała na swoje social media niepokojący wpis

Okazuje się, że to nie koniec problemów Wiktorii Gąsior. Kobieta w swoich mediach społecznościowych poinformowała niedawno fanów, że została napadnięta oraz okradziona. Dziewczyna udostępniła dość niepokojące zdjęcie. Z emocjonalnego wpisu można wywnioskować, iż stało się to kiedy Wiktoria szukała psa, który zaginął jakiś czas temu.

"Zuzia się odnalazła, dziękuję za Waszą pomoc... Biedna, przestraszyła się tego, co się działo" - napisała w sieci Gąsior.

W dalszej części wpisu można przeczytać, o tym, iż Wiktoria została nieźle poturbowana.

"Ja jestem cała obolała, cała w ranach. Ledwo stoję na nogach. Mam złamany nos, jutro będę operowana. Zostałam okradziona. Wszystkie pieniądze, jakie miałam, mi ukradli... Kiedy to się skończy?" - czytamy w sieci.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy zaniepokojonych internautów. Większość zgodnie przyznała, że Wiktoria potrzebuje natychmiastowej pomocy:

  • "Matko boska niech złapią tych, co Ci to zrobili! Coś strasznego!",
  • "Mam nadzieje, że ktoś w końcu Ci pomoże...",
  • "Niech ktoś pomoże tej biednej dziewczynie. Trzymaj się Wiktoria".

Zobacz też:

Blanka Lipińska ten urlop zapamięta na długo. Nie do wiary, co przeżyła

"Hotel Paradise 3": szokujące wyznanie Kornelii! "Wyrok śmierci"

Wakacje jak z koszmaru. Wykupili wczasy w Grecji, na miejscu zastali plac budowy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Wiktoria Gąsior
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy