Reklama
Reklama

Dowbor ma sobowtórkę! Pokazały wspólne zdjęcie. Wyglądają jak matka z córką

Katarzyna Dowbor (63 l.) od lat związana jest z telewizją Polsat. Sympatyczna dziennikarka cieszy się popularnością, a fani uwielbiają programy z jej udziałem. Jak się okazało, w stacji 63-latka ma sobowtórkę. Niedawno doszło do spotkania, a nawet wspólnego zdjęcia. Zobaczcie, kto wygląda niemal identycznie jak Kasia. Widzicie podobieństwo?

Katarzyna Dowbor karierę w telewizji rozpoczęła w latach 80. XX wieku, a od prawie 10 lat występuje w telewizji Polsat, która niedawno obchodziła 30-lecie nadawania. 63-latka prowadzi program "Nasz nowy dom", a w formacie nie tylko remontuje budynki, ale również pomaga rodzinom i rozwiązuje ich problemy.

Reklama

Ze stacją Polsat związany jest również syn dziennikarki, Maciej Dowbor. Prezenter brał udział w wielu imprezach, a także współprowadzi lubiane show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

To właśnie w tym programie pracuje również sobowtórka mamy Macieja!

Katarzyna Dowbor ma sobowtókę w Polsacie! Zapozowały do wspólnego zdjęcia

Wspomnianą sobowtórką jest Agnieszka Hekiert, trenerka wokalna, która przygotowuje uczestników do występów. Okazuje się, że panie często są ze sobą mylone, a to ze względu na pogodne usposobienie oraz bujne rude włosy!

Niedawno Dowbor i Hekiert odniosły się do porównań i zapozowały na wspólnym zdjęciu. Agnieszka w zabawny sposób skomentowała podobieństwo i wyznała, że Kasia Dowbor to jej "mama", a Maciek "braciszek".

""Mamo", cieszę się ogromnie, że nas mylą. Podobieństwo jest. Maciej Dowbor, "braciszku"..." - zażartowała na Instagramie.

Zobaczcie ich zdjęcia. Faktycznie widać analogię?

Agnieszka Hekiert - kim jest?

Agnieszka Hekiert urodziła się w 1973 roku. Jest wokalistką jazzową i nauczycielką śpiewu, a także kompozytorką i autorką tekstów. Od 2014 roku pracuje z uczestnikami show "Twoja twarz brzmi znajomo", a fragmenty z ich ćwiczeń są emitowane jako część programu.

Przeczytajcie również:

Niedoszły samobójca z programu "Nasz nowy dom" odpowiada Katarzynie Dowbor. Polacy przejęli się jego losem!  

Katarzyna Dowbor zdradza prawdę o przejściu na emeryturę. Tego momentu nigdy nie zapomni

Katarzyna Dowbor i Agnieszka Dygant szczerze o menopauzie: "Wiek to pojęcie względne". Zdanowicz. Pomiędzy wersami

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy