Reklama
Reklama

Dorota Wellman zostanie ukarana za krytykę gwiazd TVN?!

Znana jest ze swojego ciętego języka. Nie wstydzi się poruszać spraw ważkich. Nawet, jeśli może się narazić.

Moja wina, moja wina. Ja też czasami grzeszę - wyznaje w swoim najnowszym felietonie Dorota Wellman (54 l.). Porusza w nim temat wyolbrzymiania faktów przez dziennikarzy.

- Zamiast pisać i mówić o prawdziwych sukcesach, opowiadamy bajki. I dużymi literami ogłaszamy wielkie kariery - zauważa.

- O Polce, której jedynym osiągnięciem jest dziecko ze znanym aktorem, mówimy "najbardziej znana polska aktorka w Hollywood" - podaje przykład. Na tym jednak nie kończy.

- O modelce, która tragicznie kaleczy język polski i pokazuje sztuczny biust - "najbardziej znana polska modelka w Ameryce". O żonach bogatych mówimy: "To Polki, które miały odwagę spełnić swój american dream". I robimy o nich serial - grzmi.

Reklama

Można się z nią zgadzać lub nie, ale nie sposób nie zauważyć, że powołując się na dwa ostatnie przypadki krytykuje... gwiazdy stacji, w której pracuje.

Trudno się nie domyślić, że modelką, o której pisze Wellman jest Joanna Krupa (36 l.), która w Polsce znana jest najbardziej jako prowadząca nadawany w TVN show "Top Model". Zaś opisany przez nią serial, to "Żony Hollywood", który w tym sezonie zadebiutował na antenie stacji i, jak zapowiedziano,będzie kontynuowany.

To nie pierwszy raz, gdy Dorota odważnie wyraża swoje poglądy. Niedawno dostało się królowi TVN Kubie Wojewódzkiemu za to, że w jego programie wodę gościom podaje skąpo ubrana dziewczyna. A w najnowszym wywiadzie dziennikarka wbija szpilkę kolejnej gwieździe stacji Małgorzacie Rozenek. 

- Nie jestem perfekcyjną panią domu, zresztą nie chciałabym nią być. Nie wszystko musi być przygotowane do testu białej rękawiczki, bo takiego życia nie ma - stwierdza.

Co na to dyrektor programowy Edward Miszczak (60 l.)? Wszak to jego decyzje Wellman podważa. Czy zaprosi ją do siebie na rozmowę, aby ją zdyscyplinować?

A może weźmie pod uwagę zdanie doświadczonej podwładnej, która jako jedna z niewielu potrafi się zdobyć na szczerość? Widzowie właśnie za to ją uwielbiają.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy