Reklama
Reklama

Dorota Gardias szczerze o nowotworze. Jak choroba zmieniła jej życie?

Dorota Gardias (41 l.) niedawno przyznała, że cierpiała na nowotwór piersi. Dopiero teraz zaczęła szczerze wypowiadać się na ten temat. Choroba diametralnie zmieniła jej podejście do życia. Gardias czuje potrzebę mówienia o tym. "Często kobiety się wstydzą" - przyznaje.

Dorota Gardias szczerze o raku piersi

Dorota Gardias w ubiegłym roku wyznała, że zmagała się z nowotworem piersi. Niezbędna była szybka reakcja i operacja, w trakcie której guz został usunięty. Gwiazda niedługo później opowiedziała światu o tym, co ją spotkało. Teraz w rozmowie z Jastrząb Post otwiera się jeszcze bardziej, ponieważ uważa, że wciąż wiele osób wstydzi się poruszać tego typu tematy. 

Mimo wielkich obaw, prezenterka jest zadowolona ze swojej obecnej sytuacji. Dzięki temu, że głośno mówiła o tym, co ją spotkało, jej najbliżsi postanowili się przebadać.

Reklama

Dorota Gardias przyznaje, że choroba zmieniła jej życie, chociaż już wcześniej postanowiła, że chce żyć najlepiej, jak potrafi. Przyznaje, że jej życie nigdy nie było i nigdy nie będzie idealne, jednak zdecydowała o tym, że będzie przekazywać światu tylko pozytywną energię.

Kim jest Dorota Gardias?

Dorota Gardias urodziła się 22 czerwca 1980 w Tomaszowie Lubelskim. Uczęszczała do Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury. W młodości brała udział w konkursach miss. W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. Karierę w telewizji zaczęła w lubelskim oddziale TVP3. Od 2007 roku jest związana z TVN, gdzie prowadzi pogodę.

Zobacz też:

Władimir Putin: Gdzie jest prezydent Rosji? Ekspertka nie ma wątpliwości! Wskazała to miejsce!

Edyta Górniak nie boi się inwazji i zapewnia: "Allan na pewno, by walczył!"

"Nakarmimy. Tylko się poddajcie". Ukraińcy pomogli rosyjskiemu jeńcowi

Wojna Rosji z Ukrainą. Kolejny dzień walk

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy