Reklama
Reklama

Dorota Chotecka ma dość. Nie widzi już ratunku, a fani potwierdzają jej słowa

Dorota Chotecka (57 l.) i Radosław Pazura (54 l.) są parą od czasów szkolnych, więc na swoim koncie mają zarówno wiele dobrych, jak i złych wspomnień. Nie kryją się też ze swoją miłością do Pana Jezusa i głębokiej wierze, która pomogła im z przeciwnościami losu. Czy tym razem uda im się wyprosić o pomoc siły wyższe w kolejnej sprawie?

Dorota Chotecka ma dość. Nie widzi już ratunku, a fani potwierdzają jej słowa

Dorota Chotecka wielokrotnie wspominała wraz z mężem, Radosławem Pazurą o tym, jak wiara pomogła im pokonać kryzysy małżeńskie i problemy życia codziennego. Czy uda im się pokonać kolejny raz niecodzienny problem? Aktorka podzieliła się szczerym wyznaniem na Instagramie.

Dorota Chotecka ma dość i nie widzi już ratunku. Prosi fanów o pomoc

Aktorka dodała krótki filmik, w którym wychodzi przed dom z kubkiem kawy. Niestety jej przyjemna chwila dla siebie kończy się na zauważeniu... całego ogrodu przekopanego przez krety. Mina Doroty Choteckiej mówi wszystko!

Reklama

Krety postanowiły na dobre rozgościć się w ogrodzie Pazurów, a fani od razu zaczęli komentować, że niestety mają taką samą sytuację w swoich ogródkach.

"Tu kretowisko, kretowisko, widać, że wiosna jest już blisko", "U nas identycznie!", "Ale ma Pani sąsiada budowlańca, ukłony", "Jeszcze nie, ale sąsiadka tak ma", "Woow masakra,u mnie czasen na podwórku poryją, ale nie aż tyle" - pisali internauci.


Zobacz też:

Chotecka i Pazura szczerze o małżeństwie: "W naszym związku jest ktoś trzeci"

56-letnia Dorota Chotecka wyleguje się stroju kąpielowym z dekoltem do pasa. "Figura jak u 18-stki"

Chotecka i Pazura są głęboko wierzący, a co z ich córką?

Pazura i Chotecka mają ważny powód do świętowania. "Który to miesiąc? Proszę nie pytać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka | Radosław Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama