Reklama
Reklama

Pazura i Chotecka mają ważny powód do świętowania. „Który to miesiąc? Proszę nie pytać”

Dorota Chotecka zakochała się w Radosławie Pazurze od pierwszego wejrzenia, jednak długo odrzucała jego propozycje małżeństwa. Dopiero tragiczny wypadek ukochanego otworzył jej oczy. Wyszła za aktora bez wahania blisko dwadzieścia lat temu. W przyszłym roku będą w wyjątkowy sposób świętować rocznicę ślubu.

Dorota Chotecka długo zwlekała z decyzją o małżeństwie

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są jednym z bardziej udanych małżeństw w rodzimym show-biznesie. Poznali się jeszcze w czasie studiów w łódzkiej filmówce. Chotecka na pierwszym miejscu stawiała zawsze karierę i to praca była dla niej najważniejsza.

"Obydwoje nie pochodzimy z bogatych rodzin. Wręcz przeciwnie, nic nam nie było dane, musieliśmy sami zapracować, ale ja miałam większe parcie na karierę. Radek miał dystans do tego zawodu. Powtarzał, że spokojnie może zająć się czymś innym" - kilka lat temu przyznała to na łamach "Vivy".

Reklama

Wszystko jednak zmieniło się przez dramatyczne wydarzenie z 2003 roku. Radosław Pazura brał udział w wypadku samochodowym pod Ostródą, w którym zginął jego kolega po fachu, Waldemar Goszcz. W wyniku zdarzenia Pazura doznał wielu obrażeń i walczył o życie. Po tym dramacie Dorota i Radosław przeszli duchową przemianę, a ich relacja weszła na inny etap.

Aktorka podkreśliła, że gdy jej ukochany walczył o życie, ona zrozumiała, że najważniejsza jest rodzina. Zbliżyła się wtedy do Boga. Kobieta nie ukrywa, że ślub był jedną z lepszych decyzji, jakie podjęła. Para pobrała się w Rzymie, a później na świecie pojawiła się upragniona córka, Klara

Radosław Pazura i Dorota Chotecka będą świętować 20-lecie małżeństwa

W przyszłym roku Pazura i Chotecka będą obchodzić 20-lecie małżeństwa. Z tej okazji para postanowiła, że spędzą ze sobą cały jeden miesiąc.

"Zapowiedzieliśmy już sobie, że z tej okazji jeden miesiąc będzie nasz. I proszę nie pytać który, bo to zależy od wielu czynników. W sumie to cały rok będzie dla nas rokiem jubileuszowym" - mówi Radosław Pazura w rozmowie z "Życiem na gorąco". 

Aktor planuje przez cały rok adorować swoją ukochaną żonę. 

"Będziemy organizować weekendowe wypady i randki małżeńskie, które mogą być doskonałym przygotowaniem do miesiąca tylko dla nas" - snuje plany gwiazdor.

Zobaczcie również:

56-letnia Dorota Chotecka wyleguje się stroju kąpielowym z dekoltem do pasa. "Figura jak u 18-stki"

Radosław Pazura i Dorota Chotecka są głęboko wierzący, a co z ich córką? "Nie zmuszamy jej do tego"

"Ranczo": Dorota Chotecka latami była konkubiną. Wszystko zmienił wypadek


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Pazura | Dorota Chotecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama