Reklama
Reklama

Don Vasyl pokazał nam, jak mieszka. Przepych wnętrz robi wrażenie [TYLKO U NAS]

Don Vasyl otworzył przed nami drzwi swojego słynnego pałacu. Wnętrza robią wrażenie!

Don Vasyl to muzyk pochodzenia romsko-polskiego. Jest także kompozytorem, autorem tekstów i poetą. W 1987 roku założył słynny zespół "Don Wasyl i Roma", który później zmienił nazwę na "Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy". 

Od 1997 roku organizuje Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów. Stara się szerzyć swoją kulturę i dba o to, by o niej nie zapomniano. Za swoje zasługi został otrzymał odznakę "Zasłużony Działacz Kultury". 

Don Vasyl o ojcu Edyty Górniak

Ostatnio wyjawił, jakie stosunki panują pomiędzy Edytą Górniak, a jej ojcem Janem Górniakiem, który był gitarzystą w jego zespole. Nie jest tajemnicą, że ich relacje są napięte. Wokalistka wielokrotnie wspominała, że w dzieciństwie przeżyła traumę, bo tata był alkoholikiem.

Don Vasyl mówił w rozmowie z nami: "Bardzo dobry człowiek, bardzo dobry. Troszeczkę nadużywał alkoholu, ale był bardzo dobrym gitarzysta, muzykiem. Szkoda go". Wspominał także, że Górniak tęsknił za córką i był z niej bardzo dumny. 

Reklama

Problemy alkoholowe nie są muzykowi obce. Sam borykał się z uzależnieniem, ale od 30 lat nie sięgnął po kieliszek. 

Don Vasyl i jego cygański pałac

Życie Don Vasyla było pełne przygód, podróży i ludzi. Muzyk wiele razy podkreślał, że życie może się różnie potoczyć i nie zawsze zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dlatego też jest otwarty na innych.

Najlepszym dowodem na to, że te słowa nie są puste, jest ostatnia sytuacja, o której opowiedział podczas rozmowy z nami. Okazuje się bowiem, że Don Vasyl przyjął pod swój dach bezdomnego. 

W domu muzyka przebywa także jego brat, który rozstał się z żoną. A jak od środka wygląda dom Don Vasyla? Zdecydowanie panuje w nim przepych i bogactwo... 

Ściany pałacu są czerwone lub białe. Wszędzie znajdują się obrazy w złotych ramach, wazony, figurki i dewocjonalia. Meble są bardzo ozdobne, przypominają zabytkowe i mają złocone elementy. Na wejściu rzucają się w oczy ogromne schody z poręczą prowadzące na piętro...

Zobaczcie nasz materiał wideo prosto z pałacu Don Vasyla!

***

Zobacz także:

Wściekła Doda dementuje doniesienia prokuratury! "To jakieś bzdury"

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepiła się trzecią dawką. Edyta Górniak natychmiast zareagowała!

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy! Była oburzona pytaniami dziennikarza!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Don Vasyl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy