Reklama
Reklama

Dominika Tajner ze łzami w oczach wyjawiła, co u niej zdiagnozowano! Musiała trafić pod nóż!

Dominika Tajner kilka dni temu poinformowała, że trafiła do szpitala, gdzie czeka na operację. Nie chciała jednak opowiadać o szczegółach. Teraz była żona Michała Wiśniewskiego wyjawiła powody niedawnej hospitalizacji...

Dominika Tajner po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim (sprawdź!) nieco usunęła się w cień i zaczęła też powściągliwiej opowiadać o swoim życiu prywatnym. 

Kilka dni temu wyznała, że ma pewne problemy ze zdrowiem i wylądowała w szpitalu w Katowicach. 

"Dzień dobry, kochani. Ja już w szpitalu w Katowicach. Nie wspominałam nic wcześniej, ale mówiłam wam, że tamten weekend był dla mnie bardzo ważny. Jestem gotowa do operacji. Trzeba to przeżyć" - opowiadała na swoim InstaStories.

Nie zdradziła jednak, dlaczego się tam znalazła. Zapewniła jednak swoich obserwatorów, że jak tylko dojdzie do siebie, to opowie ze szczegółami, o co chodzi. 

Reklama

Dominika Tajner usunęła guza piersi

Kilka dni po zamieszczeniu tego poruszającego nagrania Dominika postanowiła opowiedzieć, co ją spotkało. Okazało się, że lekarze wykryli w jej piersi guza. 

"Miesiąc temu, przy przypadkowych badaniach, potrzebowałam zrobić USG piersi. Na tym USG okazało się, że mam guza, wielkiego guza, 3 centymetry. Nie wyglądało to za dobrze. Pojechałam na biopsję, pobrano materiał i przyszły wyniki" - opowiada ze łzami w oczach Tajner. 

Na szczęście okazało się, że nowotwór nie jest złośliwy, ale zmiany trzeba było usunąć. 

"Wyniki były z jednej strony dobre, bo zmiana okazała się nowotworowa, ale nowotwór łagodny. (…) Było to stadium łagodne. Dzięki klinice udało się szybko zoperować tę pierś i pozbyć tego potworka. W piątek operacja się udała, wszystko jest dobrze" - relacjonowała łamiącym się głosem.

Tajner planuje rekonstrukcję piersi

Na koniec zaapelowała do kobiet, aby badały się profilaktycznie, bo wczesne wykrycie chorób to większa szansa na wyleczenie.

"Operacja się udała, cały potwór został usunięty, wyrzucony w siną dal. Po co jest ten mój przekaz? (…) Zwracam się do wszystkich kobiet, żebyście się badały regularnie, raz w roku róbcie sobie badanie piersi. To są łzy szczęścia, dziękuję wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, salowym, zajęli się mną jak królową. (…) Musimy sobie cenić naszą służbę zdrowia, system jest infantylny, ale lekarze są cudowni" - podkreśliła. 

Dominika poinformowała też, że w przyszłości planuje plastykę piersi...

***

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Dorota Kolak nikomu nie mówiła, że w domu rozgrywa się taki dramat! Zaczęło się od bólu brzucha!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner
Reklama
Reklama
Reklama