Reklama
Reklama

Dominika Gwit zachwyciła metamorfozą. Fani nie szczędzą miłych słów

Dominika Gwit chwilowo zniknęła z mediach społecznościowych, ale powróciła z hukiem! Na swoim profilu na Instagramie opublikowała najnowszą fotkę, na której pozuje w odmienionej wersji. Fanom bardzo spodobała się ta zmiana i nie szczędzą aktorce miłych słów.

Dominika Gwit lata temu relacjonowała publicznie walkę z otyłością. Przeszła na restrykcyjną dietę, dużo ćwiczyła i schudła aż 50 kilogramów.  Dostała nawet własny cykl w "Dzień dobry TVN", w którym opowiadała o metamorfozie. Swoje perypetie spisała i wydawała w formie książki.

Natomiast już podczas premiery aktorkę zaczął dopadać efekt jojo. Sama zainteresowana zdawała się tym nie przejmować. Zapewniała, że świetnie czuje się z dodatkowymi kilogramami, jest szczęśliwa i zdrowa. Być może samopoczucie rzeczywiście miała doskonałe, ale nieco inaczej miały się sprawy z jej stanem ogólnym. Zdiagnozowano u niej insulinooporność i problemy z tarczycą.

Jest pod opieką specjalistów i całkowicie siebie akceptuje, o czym przekonywała we wpisie na Instagramie.

Odmieniona Gwit pozuje na Instagramie

Reklama

Dominika jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno na chwilę zniknęła z sieci. Teraz powróciła i opublikowała fotkę, na której pozuje nieco odmieniona. Odświeżyła fryzurę, zrobiła mocniejszy makijaż, założyła kobaltową sukienkę, która podkreśliła jej walory.

Internautom Gwit w takiej wersji bardzo się spodobała. Zasypali ją pozytywnymi komentarzami. "Jesteś piękna", "wow! Jaka zmiana!", "kwintesencja kobiecości", "Pani to zawsze pięknie uśmiechnięta po prostu super" - piszą.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy