Reklama
Reklama

Dominika Figurska też poszła do wojska. W komentarzach poruszenie! "Teraz to będzie problem z ustaleniem ojca"

Dominika Figurska, aktorka znana głównie z roli w serialu "M jak miłość", a także bohaterka skandalu ze zdradą męża postanowiła zainspirować się koleżanką Marianną Schreiber i poszła do wojska! Pewnie spodziewała się na Twitterze słów wsparcia i gratulacji, a otrzymała lawinę komentarzy o... ojcostwie! Internauci jednak nie zapominają!

Dominika Figurska pozazdrościła Mariannie Schreiber!

Dominika Figurska-Chorosińska, żona Michała Chorosińskiego zasłynęła nie tylko rolą w "M jak miłość", ale przede wszystkim rodzinnym skandalem. Po tym, jak zdradziła swojego męża z reżyserem i zaszła z nim w ciążę, umoralniała innych, że dzięki gorliwej modlitwie udało im się odbudować małżeństwo. Szkoda, że wiara nie podpowiedziała aktorce, że ślubowała mężowi wierność. Michał Chorosiński wybaczył żonie skok w bok i twierdzi, że "nie żałuje". Jednak internet rządzi się swoimi prawami i nigdy nie wybacza - o czym mogła przekonać się Dominika pod najnowszym wpisie na Twitterze.

Reklama

Dominika Figurska z hasłem na ustach "Wierność Jest Sexy" poszła do wojska!

Dominika zamiast aktorstwa wybrała politykę i dostała się do sejmu dzięki takim hasłom jak: "Rodzina Sercem Europy" i "Wierność Jest Sexy". Dziś jako posłanka Prawa i Sprawiedliwości wskoczyła w wojskowy mundur i tak, jak Marianna Schreiber odbywa szkolenie.

"Kolejny dzień szkolenia wojskowego. Nosić mundur Wojska Polskiego to duma i zobowiązanie. Chylę czoła przed WP #WojskoPolskie" - napisała Dominika Figurska-Chorosińska. Na bezlitosne komentarze nie musiała długo czekać.

Dominika Figurska też poszła do wojska. W komentarzach poruszenie! "Teraz to będzie problem z ustaleniem ojca"

Komentarze internautów przypominają o przeszłości Dominiki Figurskiej-Chorosińkskiej, która raczej nie chwali się swoim skokiem w bok. Jednak komentatorzy nigdy nie zapominają i ostrzegają aktorkę/posłankę, aby przypadkiem "nic z wojska nie przyniosła". Więcej komentarzy znajdziecie na Twitterze, polecamy.

Zobacz też:

Dominika Figurska: To z nim zdradziła męża i ma dziecko. A teraz taka sensacja w katolickim tygodniku!

Michał Chorosiński został dyrektorem łódzkiego teatru. "Wybrano go, bo jest mężem posłanki PiS"

Dominika Figurska i Michał Chorosiński na premierze filmu "Nędzarz i Madame". Kompletnie odmienieni!

Michał Chorosiński wybaczył żonie ZDRADĘ! "Nikt nie jest idealny. Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama