Reklama
Reklama

Dominika Figurska i Michał Chorosiński na premierze filmu „Nędzarz i Madame”. Kompletnie odmienieni!

Dominika Figurska i Michał Chorosińki dumnie pozowali do zdjęć na premierze filmu „Nędzarz i madame”. To pierwsze wspólne wyjście pary od długiego czasu. Niektórych z pewnością zaskoczył ich odmieniony wygląd, a w szczególności Michała Chorosińskiego, który zadbał o całkiem nową fryzurę.

Dominika Figurska i Michał Chorosiński obecnie są zgodnym małżeństwem. Nie zawsze jednak tak było.

W przeszłości para przeszła poważny kryzys małżeński, który był związany z niewiernością aktorki, o której jej mąż sam opowiadał w mediach. Ostatecznie jednak wszystko sobie wyjaśnili i wrócili do siebie.

Chorosińska i Figurski są stawiani za wzór przez środowiska katolickie. Para tworzy rodzinę wielodzietną. Najstarsza córka, Nastka, która występowała z aktorką w "M jak miłość", ma już 18 lat.

Reklama

Latem zeszłego roku w mediach pojawiła się informacja, że Dominika Figurska oczekuje szóstego dziecka. Córeczka pary przyszła na świat rok temu.

Dominika i Michał Chorosińscy na premierze filmu "Nędzarz i madame"

Zarówno Dominika Figurska, jak i Michał Chorosiński już dawno przestali być parą, która prowadzi życie celebryckie. Próżno ich szukać na zdjęciach z imprez branżowych takich jak gale, pokazy mody czy premiery.

Teraz jednak zrobili wyjątek. Aktorzy pojawili się razem na premierze filmu "Nędzarz i madame", który wyprodukowała fundacja ojca Rydzyka, Lux Veritatis.

Jako że film jest dystrybuowany przez TVP, nie zabrakło na premierze osób związanych ze stacją.

Ale pojawili się także Dominika i Michał Chorosińscy, którzy pierwszy raz od dawna pozowali razem do zdjęć. Przy okazji możemy zaobserwować ich przemianę!

Dominika Figurska skróciła włosy, natomiast Michał Chorosiński... zapuścił!

Oboje na tę wyjątkową okazję wybrali eleganckie, aczkolwiek skromne stylizacje, stawiając na proste kroje i ciemne odcienie.

Jak Wam się podoba ich przemiana?

Zobacz też:

To z nim Dominika Figurska zdradziła męża

Kamil i Joanna z "Rolnika" zamieszkali razem!

Brigitte Bardot ukarana!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Chorosińska | Michał Chorosiński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy