Reklama
Reklama

Michał Chorosiński wybaczył żonie ZDRADĘ! „Nikt nie jest idealny. Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie”

Michał Chorosiński (46 l.) i Dominika Chorosińska (42 l.) są w związku, który ma za sobą poważny kryzys. W mediach kreują jednak wizerunek idealnej rodziny. Okazuje się, że partnerka zdradziła Michała i zaszła w ciążę z kimś innym, a on... wybaczył jej. W najnowszej rozmowie dzielą się przepisem na udane małżeństwo, które trwa już 19 lat.

Michał Chorosiński i Dominika Chorosińska: kryzys w związku

Michał Chorosiński i Dominika (z domu Figurska) są parą aktorów teatralnych i filmowych oraz małżeństwem od 2002 roku. W zeszłym roku ogłosili, że spodziewają się już szóstego dziecka.

Dominika Chorosińska poza działalnością artystyczną i dziennikarską, jest prawicową działaczką, a także posłanką z ramienia partii PiS, która w 2019 roku kandydowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego... chcąc chronić praw rodziny. Wystąpiła też w katolickiej kampanii pod tytułem "Wierność jest sexy".

Chociaż para stara się stwarzać wizerunek głęboko wierzącej i kochającej się rodziny, rzeczywistość jest nieco inna. Kilka lat temu zrobiło się głośno na temat romansu aktorki ze starszym o 10 lat reżyserem, czego owocem był trzeci syn Dominiki, Józek.

Reklama

Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę

Dominika Chorosińska podkreślała wówczas, że ich małżeństwo jest bardzo burzliwe, a po 16 wspólnych latach mają prawo pojawić się kryzysy. Wyznała również, powołując się na słowa przysięgi małżeńskiej, że zawsze będzie wybaczała swojemu mężowi. Pod jej adresem pojawiło się jednak wiele słów krytyki.

Po romantycznej przygodzie zwieńczonej ciążą Dominika wróciła do męża, a ten... wszystko jej wybaczył. Przyjął również syna do rodziny. W czym tkwi sekret ich wieloletniego małżeństwa?

Zaznaczył też, że rodzina i wiara w Boga są dla niego priorytetem. 

Mądre słowa?

***

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Meghan Markle i Książę Harry ukryli to w Nowym Jorku!

Adrianna Eisenbach i jej tatuaże w "Ninja Warrior Polska"

James Bond. "Nie czas umierać". Severski: każdy wywiad ma inne cele

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Chorosiński | Dominika Chorosińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy