Reklama
Reklama

Dominika Chorosińska zdradziła męża i zaszła w ciążę z kompozytorem. Mówi, kto "ocalił jej rodzinę"

43-letnia Dominika Chorosińska, której sławę przyniosła rola Ewy Nowickiej w „M jak miłość” oraz skandal obyczajowy ze zdradą i nieślubnym dzieckiem w tle, twierdzi, że Bóg uratował jej małżeństwo i pomógł wrócić na łono rodziny i kościoła. "Bóg podarował mi naprawdę sporo w życiu” - mówi.

Dominika Chorosińska - aktorka znana z wielu seriali oraz filmu "Smoleńsk" - od trzech lat pełni mandat posłanki i jest jedną z "twarzy" polityki prorodzinnej PiS oraz promotorką... wierności małżeńskiej. 

Wybory do Sejmu IX kadencji wygrała m.in. dzięki chwytliwym hasłom "Rodzina Sercem Europy" i "Wierność Jest Sexy".

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przed laty - będąc żoną Michała Chorosińskiego - zaszła w ciążę z kochankiem, reżyserem i kompozytorem Tomaszem Hynkiem.

Zdradę tłumaczyła później chęcią "przypomnienia sobie, kim jest" i koniecznością "odnalezienia swojej kobiecości".

Reklama

"Michał nie podgrzewał naszej miłości. Uczucie umierało we mnie od wielu miesięcy" - wyznała "Rewii", gdy wyszło na jaw, że odeszła od męża i spodziewa się dziecka z innym mężczyzną.

Dominika Chorosińska: Często dostaje prezenty od... Pana Boga

Niedawno minęło dziesięć lat od chwili, gdy zdradzony przez żonę Michał Chorosiński ogłosił na łamach jednego z tabloidów, że jeśli Dominika da ich małżeństwu jeszcze jedną szansę, wybaczy jej zdradę, a nawet usynowi chłopca, którego urodziła Hynkowi... 

Oświadczenie aktora pojawiło się w mediach w momencie, gdy jego niewierna małżonka odkryła, że wierność jednak jest sexy i zapragnęła wrócić na łono rodziny. Dziś twierdzi, że Bóg, o wstawiennictwo u którego modliła się do Maryi i świętej Faustyny Kowalskiej, uratował jej życie i pomógł je uporządkować.

"Często dostaję jakieś prezenty od Pana Boga. Z Bożą pomocą udało nam się uratować nasze małżeństwo po kryzysie... Wiem, że samej, ludzkimi siłami, ciężko byłoby to wszystko pozbierać. I takich cudów mniejszych i większych odkrywam mnóstwo w swoim życiu. Miłosierdzie Boże przez cały czas mnie prowadzi" - wyznała w rozmowie z portalem idziemy.pl.

Była gwiazda "M jak miłość" od kilku lat w niemal każdym wywiadzie podkreśla swą religijność i przywiązanie do wartości chrześcijańskich. Przyznaje, że kiedyś "zbłądziła", ale Bóg pomógł jej wrócić na właściwą drogę.

Dominika Chorosińska nazywa Jezusa swoim przyjacielem

Dominika poznała Michała Chorosińskiego, będąc na pierwszym roku studiów w krakowskiej szkole teatralnej. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i bardzo szybko postanowili założyć rodzinę.

"Pobraliśmy się. Wszystko układało się świetnie. Grałam w teatrze, w serialu. Pojawiło się pierwsze dziecko, a po niecałych dwóch latach następne. I o ile z pierwszym dzieckiem wszystko było super zorganizowane, wszystko się udawało pogodzić, o tyle gdy pojawiło się drugie, zaczęły się problemy i kryzys w małżeństwie" - wspominała na antenie Radia Plus.

Zdrada, widmo rozwodu, ciąża z kochankiem, nieślubne dziecko... Tak w kilku słowach można streścić to, co działo się w życiu aktorki w 2010 roku.

"Co się stało, że moje małżeństwo z Michałem przetrwało? Że wciąż jesteśmy razem? Że mamy w sumie sześcioro dzieci? Wiem, że to tylko działanie Boga w naszym życiu" - powiedziała podczas spotkania z kobietami w radomskim Duszpasterstwie Akademickim, gdzie pojawiła się jako gość specjalny konferencji "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy".

Dominika Chorosińska jest przekonana, że Jezus opiekuje się nią i jej rodziną.

"Doświadczyłam od Niego wielkiej, bezinteresownej miłości i przebaczenia. Ocalił moją rodzinę. Prowadzi mnie dalej po ścieżce oczyszczenia, nadaje sens mojemu życiu i wszystkiemu, co robię. Myślę, że mogę go nazwać swoim przyjacielem" - wyznała portalowi idziemy.pl.

Dominika Chorosińska: Zdarza się jej pokłócić z Matką Bożą!

Aktorka nie kryje, że obóz "dobrej zmiany", który reprezentuje w Sejmie, pokochała za to, że dba o wartości bardzo jej bliskie - rodzinę, wiarę i ochronę życia. 

Dziś stara się być wzorem moralności, aktywnie wspiera ruch pro life i promuje wierność małżeńską. Przyznaje, że jest głęboko wierząca i już dawno zawierzyła swoje życie Jezusowi i Matce Bożej, ale - to jej słowa - nie jest całkiem spolegliwa.

"Czasem niemal się z Maryją kłócę właśnie dlatego, że bardzo Ją kocham i bardzo Jej ufam. To dlatego zdarza się, że Maryja słyszy ode mnie coś w rodzaju buntu: to nie tak miało być. Czasem stawiam Jej twarde pytania: dlaczego? I Jezus, i Jego Matka odpowiadają mi cierpliwie, tłumaczą, pomagają zrozumieć. Czuję, że obydwoje nie tylko mnie kochają, ale też rozumieją i potrafią z odpowiedziami trafiać do mojego serca, przekonać mnie i wyciszyć" - zwierzyła się niedawno na łamach "Niedzieli".

Zobacz też:

Michał Chorosiński został dyrektorem łódzkiego teatru. "Wybrano go, bo jest mężem posłanki PiS"

Dominika Figurska i Michał Chorosiński na premierze filmu "Nędzarz i Madame". Kompletnie odmienieni!

Michał Chorosiński wybaczył żonie ZDRADĘ! "Nikt nie jest idealny. Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie"

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Chorosińska | Michał Chorosiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy