Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dom Kaczyńskiego to ruina? Szokujące zdjęcia w jednym z tabloidów!

Jarosław Kaczyński (69 l.) tak "troszczy się" o Polskę, że nie miał czasu zadbać o własną willę na Żoliborzu? Jego dom wymaga remontu, bo powoli zaczyna przypominać ruinę...

Ostatnio o prezesie PiS znów jest głośno. Zaczęło się od zdjęć wrzuconych przez Joachima Brudzińskiego, które wywołały w sieci istną burzę. 

Internauci twierdzili bowiem, że zdjęcia z urlopu Kaczyńskiego w Beskidzie Sądeckim to fotomontaż. Prezes wygląda na nich, jakby był doklejony do górskich krajobrazów.

Cóż, w końcu dopiero co przeszedł poważną operację kolana i poruszał się o lasce. Musiał więc stać się cud, że Jarosław był w stanie samodzielnie wdrapać się na te górskie szczyty.

Reklama

Później furorę zrobiły zdjęcia z rzekomych przygotowań do górskiej wędrówki, czego dowodem miało być wiszące na barierkach pranie prezesa.

Wyglądało to mało schludnie, ale uwagę ludzi zwrócił też stan samego domu prezesa. Żoliborska willa wręcz woła o remont! 

"Dziury! Rdza! Odpadająca farba! Buduje Polskę, a dom ma w ruinie" - grzmi "Super Express", zamieszczając zdjęcia zardzewiałego dachu prezesa.

Dlaczego dom jest w tak kiepskim stanie? 

"Swego czasu prezes wziął kredyt hipoteczny na 200 tys. zł, żeby zapewnić należytą opiekę swojej mamie, pani Jadwidze (†86 l.). W 2011 r. dom przeszedł gruntowny remont. Przystosowano go tak, by czuła się jak najlepiej. Zainstalowano nawet windę i regulator temperatury" – wspomina informator "Super Expressu".

Ponoć spore "wrażenie" robią też wnętrza willi Jarosława. Czas miał się tam zatrzymać...

"Życzliwi prezesowi mówią, że dom jest urządzony 'bardzo skromnie', złośliwi opowiadają o 'podróży w czasie do późnego Gomułki'. O tym, jak faktycznie jest wewnątrz świadczy anegdota, którą usłyszeliśmy: - Kiedy prezes został premierem nie chciał się przeprowadzić do willi przysługującej prezesowi rady ministrów, ale zgodził się ze względu na naciski BOR. Duże wrażenie robiły na nim takie sprzęty jak zmywarka" – wspomina w tabloidzie współpracownik Kaczyńskiego.

***

Dowiedz się więcej na temat: Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama