Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Jarosław Kaczyński na wakacjach w Beskidzie Sądeckim? Internauci węszą spisek!

Joachim Brudziński (50 l.) zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie ze wspólnego urlopu z Jarosławem Kaczyńskim (69 l.). Problem polega na tym, że prezes PiS wygląda na nich, jakby został doklejony. O co w tym chodzi?

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich miesiącach Jarosław Kaczyński zmagał się z problemami zdrowotnymi. 

Prezes przeszedł poważną operację, a po wyjściu ze szpitala przebywa głównie w swoim domu na Żoliborzu.

Spekulacji na temat tego, jak poważny jest stan zdrowia prezesa w mediach pojawiła się masa. 

Zadać im kłam postanowił Szef MSWiA Joachim Brudziński. Na swoim Twitterze zamieścił zdjęcia z urlopu w Beskidzie Sądeckim. 

"Prezes Jarosław Kaczyński w #BeskidSądecki zatroskany stanem opozycji w Polsce" - zażartował Brudziński. 

Reklama

Czujnym internautom coś jednak zaczęło nie podobać się w samych zdjęciach. Pojawiły się głosy, że postać Kaczyńskiego została doklejona do tych górskich krajobrazów. 

"Zajmuję się grafiką i od razu idzie zauważyć, że to montaż. Wzdłuż lewego ramienia idzie cienka jasna kreska, ślad po wycinaniu z innej grafiki albo z całkiem obojętnego tła. A podświetlenie tyłu prawego ramienia to odbite światło z jasnego tła. Poza tym rozbarwienie nie takie" - pisał jeden z internautów. 

Tego typu wpisów było znacznie więcej:

"Hej, panie Brudziński, zmień pan eksperta od Photoshopa, ktoś fajnie bawił się tym zdjęciem i wyszło to co wyszło", "Fotomontaż w oczy razi!" - mogliśmy wyczytać w komentarzach.

Głos w sprawie zabrał sam Brudziński, który wyśmiał wątpiących w prawdziwość tych zdjęć. Przy okazji dodał dwa kolejne, ale te też wyglądały dość podejrzanie...

Do dyskusji włączył się poseł Szczerba, który zauważył, że prezes w takim samym stroju był dwa lata temu. Wtedy nie było jednak ponad 30-stopniowych upałów. 

Co sądzicie o tych zdjęciach? 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kaczyńki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje