Reklama
Reklama

Dodę wzruszyły piękne słowa piosenki "Polska Madonno". Uroniła łzę

2 czerwca, podczas koncertu "Pokolenia Wolności", Gdańsk stał się świadkiem niezwykłego wydarzenia muzycznego. Swoje utwory prezentowały tam największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, wśród których znalazła się także Doda. Podczas swojego występu wykonała kultowy utwór Maryli Rodowicz, "Polska Madonna". W pewnym momencie po policzku artystki popłynęła łza wzruszenia.

Doda uroniła łzę na koncercie "Pokolenia Wolności"

Doda, obecna na koncercie "Pokolenia Wolności", zdecydowała się na odważny wybór, wykonując "Polską Madonnę" Maryli Rodowicz, utwór z tekstem napisanym przez Agnieszkę Osiecką. Piękny tekst i sceniczne emocje udzieliły się mocno piosenkarce, a obiektywy fotografów uchwyciły moment, w którym ociera łzę z oka. 

Widzieliście i słyszeliście już "Polską Madonnę" w wykonaniu Dody? Warto!

"Pokolenia Wolności" - muzyczne święto w Gdańsku

"Pokolenia Wolności" to koncert, który Polsat transmitował na żywo, upamiętniając rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów. Motywem przewodnim tego wydarzenia była wolność, co podkreśliła większość artystów, wybierając na ten wieczór ubrania w barwach biało-czerwonych. Publiczność miała okazję posłuchać znanych piosenek, które, choć wykonywane w nowych aranżacjach, nie straciły nic ze swojej pierwotnej siły.

Reklama

Na scenie gościli między innymi  Lemon, Kamil Bednarek, Lombard, Natalia Szroeder, Raz Dwa Trzy, Kayah i Daria Marx. 

Zabrzmiały kultowe utwory, takie jak "W domach z betonu" Martyny Jakubowicz, "Orła Cień" Varius Manx i Kasi Stankiewicz, "Ważne" Mezo i Kasi Wilk, "Pokolenie" zespołu Kombii w wykonaniu Tribbsa, czy "Chory na Polskę" zespołu Dr Misio.

Zobacz też:

Tak Kozidrak i Skrzynecka grały nóżkami na Businesswoman Awards 2023. Jedna lepiej, druga gorzej

Szpak wywołał poruszenie w Sopocie. Oddał hołd wielkiej gwieździe

Mama Dawida Kwiatkowskiego stała się gwiazdą na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Oto co zrobił przy wszystkich

Żona Golca ledwo chodziła. W Sopocie wywołała poruszenie (ZDJĘCIA)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy