Reklama
Reklama

Doda wyjawiła sekret przez Wersow Teraz wszystko układa się w całość!

Czy Doda (37 l.) i Wersow (25 l.) to połączenie idealne? Okazuje się, że tak. Największa gwiazda polskiej muzyki i największa gwiazd internetu wykonały razem układ taneczny. Dodatkowo Doda wyjawiła przez Wersow sekret. Tylko wierni fani o tym wiedzieli - teraz wiedzą o tym wszyscy!

Doda i Wersow połączyły siły?

Doda i Wersow to dwie gorące pseudonimy artystyczne obrotnych Polek. W końcu Doda to wieloletnia piosenkarka i wyjadaczka show-biznesu, która śpiewała na jednej scenie z Guns N' Roses, a Wersow, członkini Ekipy Friza, została okrzyknięta największą polską influencerką. Choć mogłoby się wydawać, że takie połączenie to mieszanka wybuchowa, to obie spotkały się, by omówić "wspólny projekt".

Narzeczona Friza nigdy nie ukrywała, że Doda jest jej idolką, dlatego ich połączenie w postaci wspólnego TikToka spowodowało, że fani oszaleli!

Reklama

Doda wyjawiła sekret za namową Wersow

Doda jak dotąd bardzo rzadko wyjawiała sekrety swoich teledysków, ponieważ chciała, żeby fani sami interpretowali jej wskazówki. Tymczasem dla Wersow, Doda zrobiła wyjątek.

Filmik na TikToku na kanale Wersow został już obejrzany 1,7 miliona razy! Zyskał też 222 tysięcy serduszek. Komentarze fanów pod filmikiem pokazują, że obie panie bardzo do siebie pasują.


Chcielibyście wspólną piosenkę Dody i Wersow?

Zobacz też: 
Maffashion planuje ślub. Zradziła datę uroczystości
Rafał z "Farmy" ostro o Kindze: "Irytowała mnie"
Olivia Culpo pokazała swoje bajeczne wakacje. Ale luksus!
Zakażenie po kichnięciu? "Nawet pięć minut po wyjściu z zaifekowanego pokoju"
Powrót do nauki zdalnej? Czarnek: decyzja w najbliższych godzinach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Wersow
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy