Reklama
Reklama

Doda pogodziła się ze Steczkowską i szydzi z Górniak: "Wątpię, żeby miała takie jaja"

Doda (38 l.) nareszcie pogodziła się z Justyną Steczkowską. Wokalistki wystąpią razem na scenie podczas koncertu w ramach Polsat SuperHit Festiwal. Niestety w jej relacji z Edytą Górniak nic się nie zmieniło. Kiedy padło pytanie o wspólny duet, wokalistka wyśmiała koleżankę z branży. Wypomniała jej nieobecność na wydarzeniu "Artyści przeciw nienawiści". "Ja zapraszam tylko raz" - podsumowała gorzko.

Doda i Justyna Steczkowska razem na scenie Polsat SuperHit Festiwal

Polsat SuperHit Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej sceny muzycznej. Start imprezy przypadł w tym roku na 20 maja w Sopocie. Widzowie mogą podziwiać występy swoich ulubionych gwiazd w Polsacie i na antenie Polsat News.

Doda wystąpi drugiego dnia festiwalu w ramach koncertu "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!". Na scenie wraz z artystką pojawią się specjalni goście, m.in. Justyna Steczkowska, z którą piosenkarka do tej pory była w konflikcie.

Reklama

Wszystko zaczęło się lata temu w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Steczkowska była prowadzącą show, a Doda jako jurorka stale obrażała ją na oczach widzów

Okazuje się, że panie zakopały topór wojenny w czasie pandemii, podczas zorganizowanego przez Dodę koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

Wokalistki zaśpiewają wspólnie przebój Virgin "Znak pokoju", a na czerwonym dywanie w Sopocie nie szczędziły sobie czułości. Co więcej, możliwe, że usłyszymy głos Dody na najnowszym albumie Justyny!

Doda wbiła szpilę Górniak: "Wątpię, żeby miała takie jaja"

Doda będzie świętowała swój artystyczny jubileusz 21 maja w sopockiej Operze Leśnej. Z racji zaskakującego duetu ze Steczkowską, podczas konferencji prasowej został poruszony również temat ewentualnej współpracy z Edytą Górniak...

Fani marzą o tym, aby usłyszeć ich wspólne wykonanie piosenki "Jestem kobietą". Przypomnijmy, że to właśnie Górniak odmówiła udziału w wyjątkowym koncercie Dody "Artyści przeciw nienawiści", na którym Doda pojednała się ze Steczkowską. 

Myślicie, że piosenkarka weźmie to do siebie?

Zobacz też:

Anna i Robert Lewandowscy rozpoczęli odliczanie do wakacji. Już się zmęczyli?

Klaudia Halejcio płaci własnej mamie za opiekę nad córką? "Nie jestem z bogatego domu"

Ciężarna Paulina Chapko pokazała narzeczonego. To znany piłkarz

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama