Reklama
Reklama

Doda na przedpremierowym pokazie swojego show. Co za stylizacja

Doda (38 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Niedługo zobaczymy ją w zupełnie nowej roli. 38-latka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i wystąpić w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Show miało niedawno swoją premierę, na której była jego główna bohaterka. Spójrzcie tylko na jej stylizację.

Dorota Rabczewska to niekwestionowana ikona, jeśli chodzi o polską muzykę. 38-latka od lat obecna jest w polskim show-biznesie i jak widać, czuje się w nim jak ryba w wodzie. Doda to nie tylko zdolna wokalistka, ale również producentka oraz aktorka. Niestety, jeśli chodzi o jej życie miłosne, nie może chwalić się samymi sukcesami. Doda ma za sobą kilka nieudanych związków.

Teraz popularna wokalistka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać partnera z pomocą wykwalifikowanego psychologa. Leszka Mellibruda. W programie "Doda. 12 kroków do miłości" piosenkarka będzie miała okazję spotkać aż 12 kandydatów, którzy zostali dla niej starannie wybrani.

Reklama

Doda na premierze show "Doda. 12 kroków do miłości"

Parę godzin temu miało miejsce przedpremierowe spotkanie prasowe i pokaz pierwszego odcinka programu "Doda. 12 kroków do miłości". Na ściance pojawiła się główna bohaterka show, czyli Dorota Rabczewska. Gwiazda ubrana była w pomarańczową sukienkę, szpilki oraz siateczkowe podkolanówki.

Doda, nie zapomniała również o dobraniu odpowiednich akcesoriów. Kolorowe bransoletki, złote pierścionki oraz błyszczące diamenciki na grzywce sprawiły, że całość prezentowała się naprawdę dobrze.

"Doda. 12 kroków do miłości" w soboty od 3 września o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go.

O czym będzie program "Doda. 12 kroków do miłości"?

Dorota Rabczewska ma za sobą kilka nieudanych związków. Jej niektóre rozstania były bardzo ciche, inne kończyły się medialną burzą. W show pojawi się gwiazda, jej przyjaciele, a także psycholog, który pomoże wybrać dla Dody kandydata idealnego. Będzie to bardzo trudne zadanie, ponieważ w pierwszym odcinku Dorota wyznaje, że straciła zaufanie do mężczyzn.

"Doda. 12 kroków do miłości" w soboty od 3 września o godz. 20:00 w Telewizji Polsat.
Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go, Dodatek. 12 kroków do miłości - Odcinek 1 - Polsatgo.pl 

Zobacz także:

"Doda. 12 kroków do miłości". Wiemy, kto będzie walczyć o Dodę: "nie mogę mieć męskiej wersji Dody"

"Doda.12 kroków do miłości". W tym domu zamieszkała Doda. Kosztował fortunę!


Gwiazdy na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Kreacje zwalają z nóg!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy