Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazdy na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Kreacje zwalają z nóg!

Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 to impreza muzyczna, która właśnie rozpoczłęła się na kieleckiej scenie. Imponujące show to nie tylko pretekst do świętowania 30-lecia stacji Polsat i Radio Zet, ale i świetna okazja do podziwiania stylizacji rodzimych gwiazd. Aż trudno było oderwać wzrok od dekoltu Dody, wyćwiczonej klaty Dawida Kwiatkowskiego, czy nóg sięgających nieba Ani Wyszkoni. Kto wypadł najlepiej?

Gwiazdy szaleją na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Kreacje zwalają z nóg!

Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 rozpoczęło się z należytą pompą. Przez weekend 27 i 28 sierpnia najlepsze polskie gwiazdy zagoszczą na scenie w Kielcach. Jubileuszowa impreza skłoniła rodzime gwiazdy do odpowiedniego wystrojenia się na tę okazję. Jak zwykle na ściance nie zabrakło celebrytów, którzy pozwolili sobie zaszaleć podczas sobotniego eventu.

Podczas pierwszego dnia występów wszystkie oczy skierowane były na Dodę, która swoim zwyczajem chętnie eksponowała zgrabne ciało. Wokalistka pojawiła się w obcisłej kreacji mocno podkreślającej jej kobiece kształty. Prowadzący show postawili na stonowaną elegancję: Agnieszka Kołodziejska miała na sobie barwną sukienkę do ziemi, Adam Zdrójkowski zaś zaprezentował się w najmodniejszej niebieskiej marynarce. Uwagę widzów przykuły również nogi Ani Wyszkoni, która na scenie szalała srebrnej mini. Olivia Addams postawiła na nieco mroczniejszą sukienkę - czarny lateks kreacji vintage był odważnym pomysłem. Największą sensację wzbudził jednak Dawid Kwiatkowski w prawie przezroczystej bluzce, która ujawniała jego wyćwiczoną klatkę piersiową.

Reklama

Robią wrażenie?

Zobacz też:

Doda opowiada o ciężkich chwilach z byłym mężem. "Okłamał babcię na łożu śmierci"

Doda była naprawdę zakochana tylko w Majdanie? "Jestem wykończona psychicznie"

"Love Island. Wyspa miłości": Tak zamieszkają Wyspiarze. Zdjęcia robią wrażenie!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy