Reklama
Reklama
Tylko u nas

"Doda. 12 kroków do miłości". W tym domu zamieszkała Doda. Kosztował fortunę!

Doda (38 l.), jak na prawdziwą gwiazdę przystało, zamiast uczestniczyć w czyimś show, zrobiła własne! Dorota "Doda" Rabczewska jest królową polskiej sceny muzycznej. Fani już od 3 września na antenie Polsatu będą mogli oglądać miłosne zmagania Dody w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Jak wyglądał dom Dody, w którym spędziła czas podczas programu? Zdjęcia zobaczycie tylko w Pomponiku.

"Doda. 12 kroków do miłości" to program, który pod żadnym pozorem nie jest matrymonialnym show. Piosenkarka Doda wielokrotnie podkreślała, że jest to eksperyment psychologiczny na żywym organizmie. Celebrytka chce poznać samą siebie i zmienić nawyki, schematy i postrzeganie mężczyzn przy pomocy psychologa, Leszka Mellibrudy. Czy Doda w programie pozna miłość życia?

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda zamieszkała w domu za cztery miliony. Sama go wybrała.

Do programu zaproszono 12 kandydatów, którzy mają szansę zostać partnerem życiowym wokalistki. Dodę w uczuciowym eksperymencie cały czas wspierają przyjaciele. 

Reklama

Wokalistka, aby odciąć się od dotychczasowego życia, wybrała willę w jednej z podwarszawskich miejscowości i zamieszkała w niej na 40 dni. Wszystko po to, aby wyciszyć się, nabrać dystansu, skupić na terapeutycznej części programu i poszukiwaniu miłości.

Jak wygląda willa, w której zamieszkała Doda w "Doda. 12 kroków do miłości"? To okazała posiadłość za cztery miliony złotych. Sama ją wybrała.

"Doda.12 kroków do miłości". W tym domu mieszkała Doda. Kosztował fortunę!

Nowoczesny dom widoczny w programie "Doda. 12 kroków do miłości"  robi wrażenie - podobnie, jak cena. W okolicy, w której kręcono program, ceny nieruchomości oscylują w okolicach czterech milionów złotych,

Willa zewsząd otoczona jest zielenią, a ogromne okna, dając poczucie przestronności. Artystka zawsze doceniała bliskość natury, a producenci programu postarali się sprostać jej wymaganiom. Zielone tereny nowoczesnej willi zachęcają do ćwiczeń, które Doda uwielbia.

Dom został urządzony w nowoczesnym stylu, a wykończenia wnętrz zostały wykonane z najwyższą starannością. Doda sama zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, dlatego tak bardzo spodobał jej się dom.

Jak wybrano dom dla Dody do programu? Znamy szczegóły!

Producenci, znając Dodę, postarali się, aby artystka podczas nagrywania programu znalazła spokój, ukojenie i wyciszenie. Wszystko po to, aby mogła analizować rozmowy z psychologiem, a także skupiła się na celu programu - poznaniu odpowiedniego partnera.

"Doda oczywiście brała udział w wyborze willi. Dostała do oceny kilka lokalizacji i ostatecznie zdecydowała się na nowoczesny, designerski, przestronny dom z ogromnymi oknami. We wnętrzach króluje drewno i stonowana kolorystyka. Dom wyposażony był w siłownię a wokół jest zalesiony teren, gdzie można trenować bieganie" - zdradza osoba z produkcji programu.

Aby móc jeszcze bardziej odciąć się od dotychczasowego życia, Doda nie wzięła ze sobą nic więcej oprócz rzeczy osobistych i kilku dodatków, które dodawały jej otuchy.

"Doda nie zabrała ze sobą z domu żadnych mebli - chodziło o to, żeby jak najbardziej odciąć się od codziennego życia. Wzięła tylko ulubione obrazy i kamienie, co pomogło jej poczuć się komfortowo w nowych warunkach" - dodaje osoba z produkcji.

Czy Doda znajdzie miłość?

"Doda. 12 kroków do miłości" w soboty od 3 września o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go.

Zobacz także:

TYLKO U NAS: Wyciekły wymagania Dody względem facetów! Produkcja programu musiała je spełnić, a łatwo nie było...

Doda ostro komentuje swój randkowy show w Polsacie: "Proszę nie robić ze mnie zdesperowanej idiotki"

Doda o przejściu Miszczaka do Polsatu. Boi się bana w telewizji? "Ufam Ninie"

Po latach Doda wyznała prawdę o swoim IQ. "Bardzo mi przeszkadza. To jest bardzo męczące"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy